Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A NANA animevel kapcsolatban...

A NANA animevel kapcsolatban van egy par dolog amit nem ertek, . elmagyarazna vlki?

Figyelt kérdés
Tehat: Az elso evad utolso reszeben a kislany az Hachi gyereke,ekkor mar Ren hallott? es ha igen akkor miert nem mutattak ahogy meghalt es amikor nana megtudja.s most akkor hogyis vn ez?...a 46 reszig ertheto de mikor a 47 reszhez erunk olyan mintha atugrott volna egy idot...ugyhallottam hogy van 3 special resz de ezeketviszont seholsem talalom..aki valaszol annak elore is koszonom.

2014. febr. 22. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy a három special az csak 3 összefoglaló rész. Azt hogy miért hagytak ki annyit a történetből nem tudom.

[link]

2014. febr. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
koszonom...meg annyit hogy mivolt a dobozban amit Ren vitt Nananak mielott meghalt?
2014. febr. 23. 21:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom. A mangát nem olvastam, csak az animét láttam. Ott meg nem derült ki.
2014. febr. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!