Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdekel néhány dolog azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekel néhány dolog azzal kapcsolatban, hogy sok nőnek van férje, gyerekei, és közben van női szeretője is. Érintettek vannak itt?

Figyelt kérdés

Állítólag nem lehet egyszerre két embert szeretni. Ha a férjét szereti, miért van női szeretője is? Azért, mert jobban felizgul szexuálisan egy nőtől? De akkor előbb utóbb beleszeret majd egy nőbe, nem? Sőt, nehogy már ne szeresse jobban azt a nőt, akire jobban izgul szexuálisan.

Gondolom sokféle ember van. Kíváncsi vagyok mindenre, hogy hogy kinél hogy működik ez.

Szerintem csak maguknak sem vallják be, hogy a nőket jobban szeretik vagy tévedek?


2015. jan. 17. 18:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Nőknél ez annyira nem jellemző.

Ha más nem, beveszik harmadiknak és a férj is jól jár.

Ez a "titokban meleg vagyok, napközben 15 éves tinisrácokat kefélek, majd este otthon az asszonyra fogom, h nem áll fel a a farkam" férfi "betegség".

2015. jan. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!