Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy valakinek...

Miért van az, hogy valakinek gazdag élményekben a középiskolás évei, míg vannak akiknek nem túlzottan (mint például nekem)?

Figyelt kérdés

2015. jan. 24. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem például azért, mert csórók voltak a szüleim és nem engedhettem meg magamnak, hogy éljek. Pedig tudtam volna mit csinálni...
2015. jan. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát igen. A lehetőségek csökkennek, ha kevés a pénz. Én már azzal megelégedtem volna ha az elmúlt 4 év alatt tartoztam volna valahova igazán. Fogalmam sincs egyébként még arról, hogy akik mindenkit (szinte mindenkit) ismernek a kortársak közül a városban, azok, hogy csinálják. Az ismeretségek is tágítanak lehetőségeket, de nem értem, hogy ez nekem miért nem ment.
2015. jan. 24. 18:45
 3/5 anonim válasza:
Minden ember különböző. Vannak emberek, akik nehezen barátkoznak, mások meg egyáltalán nem tudnak. Az élet ilyen. Próbálj valami néptánc csoportba vagy hasonlóba beiratkozni. Hátha az segít. De ne akarj mindenáron tartorni valakihez. Az a legrosszabb.
2015. jan. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Juliusz48 ***** válasza:
Az osztályom minden tagja kollégista volt. Napi 24 órát voltunk együtt, ez alatt pénz nélkül is nagyon sok közös élményünk volt. Ráadásul az idő előrehaladtával, csak a szépre emlékszik az ember.
2015. jan. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Önbizalom kérdése az egész! A szorongók mindig hátrányban vannak.
2015. jan. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!