Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak, hogy ne unjam...

Mit csináljak, hogy ne unjam meg hamar a dolgokat?

Figyelt kérdés
buta kérdés lehet, de biztos van, aki így járt már. Elkezdek akármit a legjobb esetben befejezem, de nagyon hamar megunom. Főleg hobbi témakörben, de pl se karrier ötletem nincs, és még a nőket is megunom nagyon hamar. Kicsit megismerem, és nem érdekel, újat akarok megismerni. Valamit kitalálok, kicsit csinálom, megunom. Most hobbi témakörben pl 2 hete foglalkozom valamivel, amihez nem értettem. Utána olvastam, csináltam szóval energiát fektettem bele. De pár napja semmi kedvem hozzá...egyáltalán. Amolyan sok mindenhez értő vagyok, de alap szinten. Ezért azt sem tudom milyen a tanulás teljes folyamata, normális ha az elején elmegy a kedvem, visszajön-e ha kicsit pihentetem stb. Adjak-e kis időt? Őszintén emiatt nincs is kevem belekezdeni semmibe, utálom ezt a tulajdonságom. Ha járt így valaki, hogyan lépett tovább?
2015. jan. 24. 18:57
 1/1 anonim ***** válasza:
A jó hír, hogy ezt a tulajdonságodat te magad hoztad létre. És ugyanúgy le is rombolhatod. A megoldást egyszerű és nevetséges. Ne unj rá a dolgokra hamar :D Melyik a jobb? Sok mindenhez értesz átlagosan, vagy egy-két dologhoz nagyon jól? (ez mellett még a többi mehet átlagosan) A lényeg, hogy ne hagyd abba ha elkezdesz valamit. Esetleg keress hozzá társaságot, vagy valami. Én testedzéssel voltam így. Két-három éve csak itthon tornáztam, megszakításokkal, hirtelen fellángoltam, másnap nem érdekelt. Aztán tavaly nyáron belekezdtem ugyanebbe, csak a barátaimmal. Azóta volt, hogy nem érdekelt de nem adtam fel, ott volt a jó társaság, motiváltak, stb..
2015. jan. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!