Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkos akarok lenni?

Öngyilkos akarok lenni?

Figyelt kérdés
Utálok élni, utálom az életem, utálom az embereket, nem akarom tovább ezt csinálni. Meg akarok halni. De nem vagyok hozzá elég bátor. Most mit kezdjek magammal?
2014. dec. 28. 17:54
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj, olvass, sportolj, segíts a házi munkákban, menj múzeumba/kiállításokra. Ekkor kevesebb időd lesz ilyen butaságokkal foglalkozni.
2014. dec. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
31%
Hány éves vagy?
2014. dec. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 Linó03 ***** válasza:
66%

Gondolkozz egy kicsit, mit szeretsz csinálni. Utálkozni? Tedd azt, amíg meg nem unod.

Ugyan azért halunk meg, mert megszülettünk, de nem azért születünk, hogy meghaljunk. Közte még van valami. És csak utána felelős a halál az élet körforgásáért.

2014. dec. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
57%

Ha utálod az embereket miért osztod meg ezt?

egyébként van az a mondás, hogy aki ezt hírdeti csak figyelemre vágyik, mert aki tényleg öngyilkos akar lenni az csöndben megteszi, nem pedig hirdeti.

Ezzel most nem buzdítani akarlak, de ezzel csak feltünést, sajnáltatást, stb-t akarsz csak.


Meg ha ennyi időd volt azon gondolkoni, hogy miért halj meg, miért nem gondolsz inkább azon, hogy mi a sz..hoz kezdj magaddal?

2014. dec. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
#4 Én nem hírdetem, leírtam a kérdésben, hogy túl gyáva vagyok hozzá. De ez nem azt jelenti, hogy nem tenném meg.
2014. dec. 28. 18:02
 6/35 A kérdező kommentje:
#2 Nem akarom leírni a korom, félek, hogy mindenki belekötne
2014. dec. 28. 18:02
 7/35 anonim ***** válasza:
31%

Ha valóban olyan szar lenne az életed akkor a gyávaságot ezt felülírná és megtennéd.

én már csak tudom.

2014. dec. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Hagyjál már békén, nem is ismersz.
2014. dec. 28. 18:12
 9/35 anonim válasza:
31%
Dehogy szar az életed, látod, neted is van. Ez megint valami tini-világfájdalmas csipogás, azaz csak a szokásos...
2014. dec. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Hát ez marha jó, az ember már segítséget se kérhet mert azonnal leoltják. Bocsánat, azt hittem itt azt kérdezek amit csak szeretnék
2014. dec. 28. 18:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!