Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha úgyérzem hogy...

Mit tegyek ha úgyérzem hogy már nem bírok többet elviselni? Ha már nem akarok többet elviselni?

Figyelt kérdés
Öngyilkosságra gondolok.

2014. nov. 26. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fordulj azonnal szakemberhez, vagy hívd föl azonnal a lelkisegély vonalat !!!
2014. nov. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

Nemrég nekem is volt ilyen időszakom, nagyon megsínylettem, és az öngyilkosságra is gondoltam, de elmúlt. És végig az tartotta bennem a lelket, hogy tudtam, hogy el fog múlni. Nem tudom, mi a baj, de hidd el, semmi nem marad úgy örökké. Ha viszont ártasz magadnak, az visszafordíthatatlan.

Márpedig el tudod viselni, amit az élet rádmér, hidd el nekem. Ha elviseled, akkor pedig erősebben kerülsz ki a végén a harcból. Az pedig jó. Addig is pedig rengeteg segítség van, amikhez folyamodhatsz. Valakihez, aki meghallgat, szakemberhez, barátokhoz - ezt ajánlanám elsősorban.

2014. nov. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2014. nov. 26. 19:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel...."gyógyítható" a dolog (tapasztalat), csak mielőbb szakemberhez kell fordulni segítségért, amíg még nem késő!
2014. nov. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérj segítséget! Hívd fel az Ifjúsági Lelki Elsősegélyt a 137-00 ingyenes hívószámon. Hétfőtől szombatig 9-21 óra között eléred Telekom és T-mobile számról. (Telefonfülkéből is tudod hívni!) Mielőtt döntenél, telefonálj!
2014. nov. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!