Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan küzdjem le ezt a félelmem?

Hogyan küzdjem le ezt a félelmem?

Figyelt kérdés

Félek, hogy egyszer meghal körülöttem a családom.

Jelenleg úgy érzem, hogy öngyilkosságba menekülnék ha elhalálozna egy közeli hozzámtartozó. Nagyon kínzó belegondolni, hogy egyszer minden egy emlékké válik.

A közös vásárlások, amikor apám vezetni tanított... Minden olyan gyorsan múlik, megy.

A legrosszabb emlékeim is újraélném.

Furcsa, hogy még gyerekként ezt kívánom..


Ti már küzdöttetek hasonló érzéssel?

A félelem attól, hogy egyedül maradsz, s a szeretett családod mára már csak egy emlék?


2015. jan. 29. 16:00
 1/1 anonim válasza:

Én is pont ilyen probléémával kűzdök.Próbálom mindlg másra terelni a gondolataim,sok képet csinálok a szeretteimmel.Próbáld lekötni magad valamivel,hogy ne ezen gonolkozz.Ez az élet rendje,el kell fogadni.Ha valamikor meghalnak a szüleid,akkor már lehet lesznek saját gyerekeid és így elviselhetőbb a fájdalom.

Én sem tudom mit kezdjek ezzel az érzéssel

2015. jan. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!