Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kollégista vagyok Miskolcon.19...

Kollégista vagyok Miskolcon.19 éves mozgássérült fiú, Antiszociális vagyok, nem járok ki a szobából se egesznep kolckulok. Nem merek kimenni ismerkedni, hogy küzdjem le a félelmem? Tudnátok adni hasznos tanácsokat.

Figyelt kérdés
2014. dec. 30. 13:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%

Első ez nagyon kedves volt mondhatom-.-

Kérdező: Egyszerűen csak menj ki, sétálj egyet, ha kedved van menj be egy kávézóba/cukrászdába, sosem lehet tudni, hogy hol ismerünk meg embereket:) Vagy kollégista társaidat próbáld megismerni, menj el velük valahová, aztán az ők ismerőseivel is megismerkedsz:) Csak légy nyitott és laza;) Sok sikert:))

2014. dec. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
14%

Miért, 2.?

Hiába nem hangzott kedvesen, hiába szavazol le, attól még igazam van.

Az antiszociális emberek pszichopaták/szochiopaták és kész.

Szerintem a kérdezőnek először ki kéne gyógyulnia (veled együtt) a fogalomzavarából.

2014. dec. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%

Te gyökér, legalább tudd már rendesen leírni amit gondolsz!

Nem elég, hogy egy idióta vagy, aki csak rombolni tud, hanem még ez mellé írástudatlan paraszt is vagy.


Gratulálok, emberségből ötös!


Kérdező, szerintem interneten simán tudsz ismerkedni, meg mondjuk akár itt is :)

Pontosan milyen mozgássértülséged van? Mankóval járkálsz, vagy kerekesszékkel?

2014. dec. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
29%

ja, leszólásom a ma 14:07 -esnek szólt.


Kérdező, te meg az ilyen ostobákkal mint ő, ne is törődj!

2014. dec. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%

Szociopata, jobban tetszik? (Egy betű. Ó, az utolsó előtti mondatodat nem nagy betűvel kezdted. Hogy is mondtad? "Te gyökér, legalább tudd már rendesen leírni amit gondolsz! "

Nyilvánvalóan én vagyok a paraszt, nem Te, kedves utolsó, aki másfél mondat után teljesen kiismersz és átmész személyeskedésbe, mert ész érveket nem tudsz felhozni, de nem baj, ez az oldal úgyis csak "gyökerekkel és parasztokkal" van tele.


Semmi gond, támogassuk csak az olyan embereket, akik generálják a félrediagnosztizálásból maguknak a problémát. Taps-taps.

2014. dec. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

[link]


A fogalmakkal tényleg tisztában kellene lenni (leszavazgatás és egy darab h betű elírás ide-vagy oda.)


Kérdező!

1. Az írásod alapján NEM vagy antiszocális, a rossz öndiagnosztizálás csak ront a helyzeteden!

2. Mit kockulsz? Olyan dolgokat csinálsz, amiknek van köze emberekhez? (Pl online játékok). Ha nem foglalkozol ilyesmivel, lehet elkéne kezdeni (különböző szociális dolgokat interneten keresztül). Ez lehet megadná a kezdőlökést.

2014. dec. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%

Igen, átmegyek személyeskedésbe mert te meg azt hiszed, hogy attól hogy valaki antiszoc attól még nem változhat meg, és nem lehet olyan, aki belecsöppen egy társaságba.


Mellesleg igen, te vagy a paraszt, nem is én rohanok le egy segítséget kérő embert úgy, hogy kb "te úgyis egy selejt vagy, dögölj meg!"

Mert igenis ezt teszed, és az ilyen patkányok mint te, akik még egyet belerúgnak az emberekbe, ezektől is lesznek szociopaták sokan (nem te, kérdező), ahelyett hogy rendesen emberszámba vennék őket!


Sőt, úgy vélem, hogyha kevesebb ilyen beképzelt ember lenne itthon mint te, a világ máris egy jobb hely lenne!

2014. dec. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
Én ismerek egy kb veled egyidős miskolci lányt, ő is mozgássérült, de nagyon nyitott, szívesen barátkozik és sok emberrel beszélget. Neked kell tudnod, hogy miből adódóan vagy visszahúzódó és le kell küzdened, hinned kell, hogy te is ugyanolyan teljes ember vagy mint a többiek! Esetleg üziben megadom a lány nevét ha gondolod beszélhetsz vele is, lehet hogy jól kijönnétek egymással. :)
2014. dec. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Na jó, utolsó, ez már nevetséges.

Te NEM tudsz értelmezni.

Sőt, ahogy elnézem, fingod sincs arról, hogy mit jelent az antiszociális szó jelentése.

Keress rá, majd próbáld meg felfogni a jelentését, utána gondolkozz.

Javaslom, hogy mellé a paraszt (földműves) szóra is keress rá.

2014. dec. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Most nézem, nem az utolsónak szólt, amit írtam, hanem a 7. válaszolónak.
2014. dec. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!