Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Melyik a fontosabb: tanulás...

Melyik a fontosabb: tanulás vagy a személyiség?

Figyelt kérdés
Már egy ideje aggódom mert rosszak a jegyeim de szerethető ember vagyok és úgy érzem fontosabb a tanulás mint ohgy milyen vagyok, de nyugtassatok meg h az ellenkezője az igaz
2015. jan. 29. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kettőnek semmi köze egymáshoz. Ha elmész egy munkahelyre, nem azt fogják kérdezni, hogy szerethető ember vagy-e, hanem azt, hogy milyen végzettséggel rendelkezel.
2015. jan. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól még hogy apait-anyait beleadsz, 3-4 órát szánsz a tanulásra az még nem fog megváltoztatni téged, nem leszel rosszabb vagy jobb, kedvesebb vagy bukóbb, csöndesebb vagy nyitottabb. A személyiségedet legfőképpen a szociális életed fogja befolyásolni, a barátaid, rokonaid, mindazok akikkel beszélgetsz, együtt vagy.
2015. jan. 30. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A tanulás alapból fontos. Egy munkahelyen hiába mondod, hogy jófej vagy, papír nélkül fel se vesznek sehová. Ahhoz meg, hogy papírod legyen, tanulni kell.


A tanulás nem ront el senkit, csak javít az illetőn. Kitartást, szorgalmat tanulsz amellett, hogy bővül a látóköröd.

2015. jan. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!