Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak mostmár tényleg?...

Mit csináljak mostmár tényleg? Nem tudom hogy mi van és nem tudom hogy mit kellene tennem! 15f

Figyelt kérdés
kedvesebb vagyok barátok szerint mint az átlag és valamiért máshogy is érzem magamat. nem konkrétan ezért. ajj nem tudom megfogalmazni magamat xDD...egyszerűen úgy érzem hogy rossz testbe születtem. kész vége. valamiért az van bennem hogy "lány vagy" de közbe nem mert fiú vagyok és a lányokat szeretem de nem igaz mááááár!!. egszerűen nem tudok már mit tenni ezellen az érzés ellen. mit csináljak??...nem vagyok meleg mert a lányokat szeretem meg minden. de ajj nem tudom magam megfogalmazni ember .-.
2015. febr. 1. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi van???
2015. febr. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kedvességnek az ember neméhez nincs köze. Ettől függetlenül még lehetsz transzszexuális lány, aki leszbikus.
2015. febr. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azok alapjan amit olvastam tegnap mashol, transz- es interszexualis kozott vagyok. Egyszeruen erthetetlen ez az egesz... Mit tudnek csinalni?
2015. febr. 2. 07:01
 4/4 A kérdező kommentje:
2. akkor mi van? Ammmm lelekben leszbikus lany(??) vagyok testben meg fiu? Zavaros az egesz tenyleg.
2015. febr. 4. 06:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!