Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mostmár nagyon elfajult a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostmár nagyon elfajult a helyzet, mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Iszonyatosan hiányzik az első szerelmem, aki szakított velem 1 éve. (azóta nem volt olyan pillanat, hogy ne gondolta volna rá) Tisztában vagyok vele, hogy ez már nem normális, de nagyon hiányzik, és nem tudok rajta túllépni, hiába próbálok. Minden reggel szerelmesen ébredek, este sírva fekszem, és minden percben a sírógörcs kerülget(annak ellenére, hogy pontosan 1 év telt el). Mi lesz, ha sosem lépek túl rajta? Nedves leszek, ha eszembe jut, és hát mindig az eszemben van. :S Nem értem, miért történik velem ez, de borzalmas.

Nagyon hiányzik. Öngyilkos gondolatok forognak a fejemben, nem látom a kiutat a depresszióból.

17 éves lány


2011. okt. 30. 19:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Bennem is sokáig tartott míg letudtam zárni életem nagy szerelmét pont ugyan ezt csináltam....de aztán jött egy sokkal jobb aki megmutatta hogy annál jobban is lehet szeretni

Még olyan fiatal vagy ne csinálj butaságot!

2011. okt. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
zubbonyt neki
2011. okt. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem addig nem fogsz megnyugodni amíg újra nem találkozol vele. Próbáld meg.
2011. okt. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon sokat gondolok a volt barátnőmre... régebben úgy,hogy megőrülök,ha nem kapom vissza, de mostmár abszolút nem. Eszembe jut, aztán elfelejtem. És tekintek előre. Tudom nem könnyű, de keress valami elfoglaltságot, tűzz ki magad elé egy komoly célt,amit megvalósíthatsz... bármit, amivel elfoglalhatod magad. Az idő segíteni fog, hidd el :)
2011. okt. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Találkoztam vele, és azóta még rosszabb. :S Megpróbáltam "visszaszerezni", de ő már nem akarja újrakezdeni.

Köszönöm a válaszokat!

2011. okt. 30. 20:25
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Idővel minden elmúlik,csak néha kevesebb,néha több.Fiatal vagy a halálhoz,hisz nem is éltél még...a sógornőm dettó ugyanez amúgy,néha már majdnem nyakonverem miatta.és ő zaklatta is a gyereket elég keményen...
2011. okt. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
:) azért én nem zaklattam elég keményen, egyetlen egyszer kértem, hogy találkozzunk.. ennyi volt az egész
2011. okt. 30. 20:50
 8/12 Ájron ***** válasza:
49%
Ez nagyon ismerős. Én is így szerettem egy lányt. nagyon fájt, hogy vissza utasított, és nem bírtam tovább lépni. viszont van egy megoldás: csak a jó dolgokra koncentrálj: örülj ha láthatod, gondolj arra, hogy milyen jó hogy egészséges és boldog. az segíteni fog.
2011. okt. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
talán tudok segíteni, dobj egy privit :)
2011. okt. 31. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nekem is dettóra ez a bajom.2éve neki már de megőrülök.És középkoru vagyok!
2011. nov. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!