Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Veletek van olyan hogy úgy...

Veletek van olyan hogy úgy érzitek mindenki téged néz?

Figyelt kérdés
és ha nevetnek akkor rajtad nevetnek........
2010. febr. 9. 22:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
jah, van ilyen néha, de ez szerintem paranoia
2010. febr. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt már.... de általában tényleg elég sokan megnéznek. :D És nem a szépségem miatt. :D :/
2010. febr. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
értem
2010. febr. 10. 20:12
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
csak akkor érzem ezt mikor az irigyeim között vagyok-haladok el mellettük.
2010. febr. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Olyankor fordul elő, amikor nincs igazán önbizalmam. pl: ha egy olyan ruhát veszek fel, amiben nem érzem jól magam, akkor biztosan végig amiatt parázok, hogy engem néznek. Viszont ha a ruha, amit viselek szexis, vagy épp komoly, de mindenképpen az alakalomnak megfelelő, akkor magabiztos vagyok, és a rám vetődő pillantásokat is pozitívként könyvelem el. A ruha tehát önbizalmat ad nekem :)
2010. febr. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Mivel én nemlátó vagyok (beszélő számítógéppel írok), sokszor érzem, hogy néznek... Nagyon utálom! Olyankor feszengek. Meg lehet érezni, ha nézik az embert. Sokszor van olyan, hogy anyukámmal megyünk valahova, érzem, hogy néznek, olyankor megkérdezem, hgoy "néz valaki? mert úgy érzem". Olyankor mondja, hogy igen, sokan.... Nem tudom, mi olyan érdekes bennem.... A nevetéssel ugyanígy vagyok.... Ha megyek az utcán és hallom, hogy nevetnek körülöttem, rögtön azt gondolom, hogy biztos rajtam. Bár sajnos ez a rossz tapasztalataim miatt lhet, ugynais már soksor volt olyan, hogy valakik beszélgettek, amikor elmentem mellettük csendben maradtak, majd hangos nevetésben törtek ki.... Hogy mi lehet olyan vicces....? Vivi, 18
2010. febr. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó válaszoló: Én is nagyon sokszor veszem azt észre az utcán, vagy bárhol, hogy jön egy gyerek, vagy egy felnőtt, aki nem lát, vagy valamilyen betegsége van és úgy bámulják, hogy egyszerűen fel megy bennem a pumpa! Miért kell megbámulni a beteg embereket? De tényleg szó szerint bámulják Őket, minaddig, amíg el nem tűnik a látókörükből!

Felháborító! Ezekbe egy csepp kultúra sem szorult! Szégyelhetik magukat! Ja és ez alól az "kedves" öregemberek sem kivételek! Na azok között jócskán akadnak bunkók!

2010. febr. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia utolsó válaszoló, én vagoyk a nemlátó lány: Igen, anyukám is mindíg mondja nekem, hogy úgy bámulnak engem, hogy majd' kiesik a szemük.... Amerre megyek, arra fordul a fejük.... Le sem veszik rólam a szemüket, amíg el nem haladtam eltőttük. A járműveken pedig folyamatosan bámulnak.... Volt, hogy anyukám visszabámult:D Jól tette:) Zavarba jött, aki bámult engem és rögtön másfelé kezdett nézelődni. Tényleg felháborító, hgoy megbámulják az embert azért, merr nem olyan, mint a többi ember. Jaajjj, az idős emberekről ne is beszéljünk.... MIndíg hallom, hogy mondják, mikor közlekedek: "jaaj, szegény kislány" "jaaj, szegény világtalan". Tudom, hgoy kedvességből mondják, de akko r legalább ne úgy, hgoy halljam! Üdv.
2010. febr. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nézd a jó oldalát lehet hogy nagyon szép vagy és azért néznek :D
2010. febr. 13. 17:50
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia kedves kérdező. Igen, sokan mondják, hogy szép vagyok, de én nem hiszem el... A környezetembem is azt modnják, (amikor kérdezem, hogy vajon miért szoktak nézni), hogy "azért, mert szép vagy!" Én nem hiszk nekik.... De azért köszi:) (A vak lány vagyok)
2010. márc. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!