Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy kezelitek a helyzetet...

Life is beautiful kérdése:

Hogy kezelitek a helyzetet mikor értetlennek érzitek magatok és ezt még szóvá is teszik?

Figyelt kérdés

tegnap voltam, árufeltöltésen éjszakai meló ,most először


volt ,hogy 2x-3x visszakérdeztem ,hogy így meg úgy kell-e mivel nem tudtam ,hogy mi hogyan van..

persze mikor mondta a "főnök" ,hogy "héjj te, légyszívesn azokat oda meg oda".. figyeltem nagyon is..de mégis volt hogy 1 perc múlva már azt sem tudtam miről makog:\


néha már azt gondolom hogy a memóriámmal lehet gond. vagy csak szimplán lelkileg megviselt hogy mindenki csak utasít...aztán elkezdett "bmegolni" , meg hogy "mi a lókuki van velem"


lehet ,hogy meleg vagyok(amiről esetleg nem tudok, mindig is a csajok vonzottak) ,vagy nem tudom honnan ered ez az érzékenység ,de nagyon rossz:\


vagy csak szimplán rossz időben voltam rossz helyen(tesco)?

18f


2011. okt. 9. 11:05
 1/5 A kérdező kommentje:
jah.még annyi , hogy nem vagyok hülye gyerek(a kérdésemből ez jön le), jóféle suliba járok
2011. okt. 9. 11:08
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is eléggé érzékeny vagyok és nekem is mikor mondanak valamit, akkor egyik fülemen be, a másikon meg ki. Szerintem inkább kérdezzen az ember, mint, hogy elcsesszen valamit. Ha hülyének néznek, akkor hülyének néznek, de legalább normálisan megcsinálod a feladatot.

21/F

2011. okt. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Éjszaka voltál, először, ez ennek is betudható.

De inkább kérdezz, mint hogy elb@$zd.


Legközelebb próbálj meg jobban koncentrálni arra, amit mond.

2011. okt. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy heteroszexuális emberben még csak fel sem merül a gondolata annak, hogy lehet, hogy meleg.
2011. okt. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

te igen csak vicces vagy

azért írtam ,kis iróniával, mert az érzékeny emberekre mondják hogy biztos b*zi..

2011. okt. 9. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!