Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nme tudom hogy ez a kérdés...

Nme tudom hogy ez a kérdés ide tartozik e de muszáj lesz elmondanom? :

Figyelt kérdés
Az van hogy láttam egy táncos filmet amibe hip hop van. Na én azt elkezdtem táncolni de néha szomorú szoktam lenni (ami nem szokásom) azon hogy másoknka milyen jól megy minden én meg itt bénázok (Fiú vagyok,15) Meg hogy mások milyen jol néznek ki (ezt srácokra értem de nem ugy) én meg nem tartom magam sokra. Meg hogy ők híresek én meg nem és ez engem meg fog ölni ez a dolog. (Amugy filmcím Step Up 1,2)
2010. febr. 10. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
El tudod képzelni, hogy ők mennyit gyakorolták azt a táncot? Lehet, hogy ovodás koruk óta ilyen színész suliba járnak, állandóan ezt tanulják és híres stylistok, fodrászok készítették őket a filmhez, rengeteg smink, próba, ráadásul felvették ezerszer az összes jelentetet mire egy jó lett. Ne hasonlítsd már a te életedet az övékéhez.
2010. febr. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért nem iratkozol be egy társastánc tanfolyamra, vagy salsa tanfolyamra, és képezd magad. Ott aztán kiélhetnéd magad, és több féle tánccal is megismerkedhetnél a hip hopon kívül. De azt hiszem van hip hop tánctanfolyam is, a városunkban van ilyen. Ha neked ez örömet okoz, már a kisugárzásod is nagyobb lendületet ad, ha ügyes vagy ezen a téren. Kívánok sok sikert hozzá! De a híresek sem a pólyában kezdték, tettek is érte!!!
2010. febr. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
azért táncolj hogy jól érezd magad :)fölösleges a hírnevet vadászni...
2010. febr. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ember ők profi táncosok, most mit vársz, hogy rögtön neked is menni fog?

Járj el táncolni. Ha megteheted akkor akár 2 féle hip hop egyesülethez is mehetsz. Minél többet gyakorolsz annál jobb leszel. Amúgy ha késztetést érzel arra, hogy táncolj akkor már nem vagy rossz úton.

Ja és próbálj meg minél pozitívabb lenni, mert úgy sokkal jobban megy a tánc. Meg amikor otthon vagy akkor kapcsold be a zenét és improvizálj, próbál össze rakni egy értelmes koreográfiát a fejedbe és próbáld meg eltáncolni 1x. És hagyd, hogy a lelked mozgassa a tested, ne koncentrálj rá.

Innentől kezdve már csak kitartás kérdése.

Ha keményen csinálod, eljársz gyúrni, táncolni és elhívatod magad akkor még van 5-9 éved!

20-25 évesen vagy a szakma csúcsán. Ekkor kell bedobnod magad! Addig csak tanulj tanulj tanulj

A sztárok sem úgy születtek, hogy előbb tudtak piruettet dobni mint járni.

2010. febr. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de ti ezt nem értitek! ők már eleve híresnek születtek én meg csak ugy vagyok a világon!!! Már járok színészkörre de olyan híres sose leszek mint ők!!!!!!!!!!!! Engem csak ez szokott letörni.
2010. febr. 10. 15:41
 6/8 anonim ***** válasza:
hát igen a magyar "sztárokból" is csak akkor lesz vmi ha összejönnek egy külföldi rendezővel illetve külföldön próbálnak szerencsét
2010. febr. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Öö Step Up. Teli volt feltörekvő színészpalántákkal. Channing Tattum igen sokat szenvedett gyerek kora óta, hogy sztár legyen. És valljuk be nem kis tehetség kell ahhoz hogy ilyen sokrétű legyen egy ember. Így magyarországon ne is haragudj de semmi esélyed nincs. Nem örököltél olyan géneket amik hasznodra válhatnának.
2010. febr. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Örüljünk, hogy nem leszel híres, különben picsognál csak a kamerába a többi nyálas hülyével együtt.
2010. febr. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!