Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elmondjam neki vagy majd jövőre?

Elmondjam neki vagy majd jövőre?

Figyelt kérdés
az egyik tanáromat nagyon megkedveltem, szeretem. De nem szerelemből, néha úgy érzem legszívesebben a nyakába ugranék. Nagyon megszerettem. És úgy érzem nem tudom ezt magamba folytani. El akarom neki mondani. De nem szerelemből szeretem, hisz 53 év van köztünk. De mégis el akarom mondani. Megtegyem?
2010. febr. 10. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:
TEDDD!!!!!!!!:D
2010. febr. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ha 53 év van köztetek,akkor sztem inkább ne ugorj a nyakába,ha lehet :D

amm meg sztem nyugodtan mond el neki,én is elmondtam a kedvenc tanáromnak,hogy o a legjobb,igen szeretem,mindent meglehet vele beszélni,o már a barátnom,meg ilyenek.

és vele voltam táborban,annyit beszélgettunk,totál jóban lettunk,még meg is oleltem,és o nemhogy eltolt volna,magához olelt!igaz csak 13 év van koztunk,ezért lehet vele csajos dolgokrol,pl pasikrol beszélgetni.én is szoktam :P

mondd el neki!

2010. febr. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!