Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tudok dönteni: 3hónapos...

Nem tudok dönteni: 3hónapos terhes vagyok. Elmondjam a tanítványaimnak (10-14 évesek), hogy jövőre nem én leszek a tanár nénijük, vagy várjak még?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 18. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Szia!

Én is hasonló cipőben jártam, szerintem, ha tényleg minden rendben van, akkor mondd el nekik! Biztosan nagyon fognak neki örülni (meg nem is), és másképpen fognak hozzád is viszonyulni. Ezt persze nem negatív értelemben gondoltam.

2009. ápr. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
Szia!Én mikor kisiskolás voltam,nem jelentette be egyik tanárnénink sem,hogy szülni megy.Pedig mentek egymás után.Egystercsak láttuk a pocakját és ennyi.Úgyis észreveszik!A kollégák tudják,az a lényeg szerintem.Szerintem a diákoknak semmi köze a Te magánéletedhez.
2009. ápr. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem tanév végén mondd el, esetleg szülőin megkérdezheted a szülőket, hogy mi a véleményük. A szülők azt is megemlíthetnék a gyerekeiknek, hogy most kevésbé idegesítsenek fel téged. De jobb azért, ha tudnak róla, főleg, ha már látszani is fog.
2009. ápr. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem mond, előbb utóbb úgyis kiderül. Úgyhogy én azt javaslom, mond el még mielőtt nem látszik, ne ők találgassák, vagy esetleg mástól tudják meg, főleg ha jó viszonyban vagytok. Szép napokat!
2009. ápr. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem mondd el nyugodtan. De ne úgy vezesd be, hogy jövőre nem te leszel velük, hanem beszélgessetek a terhességről, akinek van kistestvére, ő hogyan élte meg. Veled együtt fognak neki örülni, aztán nem is fogja őket aggasztani, hogy nem leszel velük jövőre, azt felfogják anélkül is, hogy mondanád. Meg már felső osztályosok, így sem te vagy az egyetlen tanár nénijük. Az kicsit talán rosszabbul érintené őket, ha még alsósok lennének (mint nálunk).

Boldog babavárást!

17+1 hetes

2009. ápr. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
94%
Én 11 hetesen mondtam el a tanítványaimnak(11-12-13évesek voltak)h bizony kisbabánk lesz:)Nagyon örültek, cukik voltak.Hajrá, mond el nekik ha jóban vagy velük
2009. ápr. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!