Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Alapjáraton optimista, motivál...

Alapjáraton optimista, motivált személyiségű vagyok, de most történtek dolgok és nem tudom. Mit tehetnék? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

Hónapok óta hiába keresek munkát, már ez rengeteget kivesz belőlem, hogy minden reggel ugyanolyan lelkesen keljek fel és ugyanolyan motiváltnak tűnjek a 100. jelentkezésnél is.

Aztán a napokban kiderült, h Anyukámnak daganata van. És teljesen kicsúszott a lábam alól a talaj.

Állandóan fáradt vagyok, nincs kedvem semmihez, mindenre baromi nehezen veszem rá magam.

Mégis hogyan tudnám magam tudatosan összeszedni?


2015. febr. 13. 13:01
 1/1 anonim ***** válasza:

vedd észre a jó dolgokat :)

ha úgy nézed (lehet kicsit gonosz, vagy durva lesz), de mivel nincs munkád így több időd van anyukád mellett lenni és erősíteni őt...


vagy épp van időd tanulni, képezni magad...

2015. febr. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!