Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ezek alapján te kedvelnél...

Ezek alapján te kedvelnél engem, és gondolnád, hogy sikeres leszek az életben?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok, sokak szerint kreatív, de nem úgy, hogy rajzolok festek stb, hanem nagyon sok ötletem van, és sok fantáziám van. Nagyon, nagyon, szitne már betegesen szeretem a filmeket, szeretek történeteket, forgatókönyvet, verseket írni, a többiek szerint jókat írok. Angolul tanulok, ami elég jól megy, és úgy általában a tanulás is, versenyeket is nyerek. (ne tartsatok beképzeltnek) Nyitott vagyok, szeretek beszélni, a többiek szerint jó a humorom. Nagyon be tudok lelkesedni, és kitartóan tudok küzdeni valamiért. Néha nagyon türelmetlen és makacs tudok lenni, és sértődékeny vagyok, na meg kicsit pletykás, ami lányoknál belefér. :P A leírtak alapján milyennek gondolsz, szerinted vinném valamire az életben?
2010. febr. 11. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

13 éves srác vagyok, és számomra nagyon szimpatikus vagy. Jómagam is hasonló tulajdonságokkal és hobbikkal rendelkezem, és hasonlóan eredményes vagyok, akárcsak te.

Szerintem ha jókor vagy jó helyen, illetve ha jó döntéseket hozol az életeddel és az iskoláiddal kapcsolatban, nomeg nem adod fel a szorgalmadat, én ( bár, így a fentiek után ez egy kicsit egoistán hat :-)) szerintem nagyon is sikeres leszel.

Amúgy milyen területen szeretnél majd elhelyezkedni?



Amúgy szívesen megismerkednék veled... ha érdekel, kérd el az MSN címem. :)

2010. febr. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

14/L vagyok és detto ugyan ez.

Szerintem viheted/jük valamire az életben, de nem hinném, hogy túl különlegesek lennénk...

Ez csak az én véleményem, tényleg nem akarlak megsérteni, végül is magamra is igaz! :)


Egyébként sok kitartással persze, viheted nagyon sokra.

2010. febr. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi nektek! :) első, megadod az e-mailed, msn-t nem szívesen adok meg, de e-mailezhetünk, ha neked jó! ;)
2010. febr. 11. 20:07
 4/10 anonim ***** válasza:
Küldtem neked egy szép hoosszzzúúúúúú emailt ;)
2010. febr. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
én is küldtem neked :)
2010. febr. 11. 20:58
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal csaj nagy fantáziával és sok energiával. :) Jól hangzik! ;)
2010. febr. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Csúnyán fogok fogalmazni lehet: viheted bármire az életben,de nem mindegy milyen módon. A leírásod alapján viszont már most jobb vagy,mint korodbeli társaid és szimpatikus ez az önbizalom is.

Maradj ilyen,hogy kitűnj a sok eszetlentől!

2010. febr. 12. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi a sok kedves választ! :)
2010. febr. 12. 19:14
 9/10 anonim ***** válasza:
Az életben attól leszel sikeres ha boldog vagy, hogy kit mi tesz boldogá és hogy ezt te hogy éred el azt csakis te tudhatod, te teszel érte. Szerencsés vagy minden kellő tulajdonságod megvan ahhoz kiegyensulyozott ember legyél.
2010. febr. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sikeres leszel HA


és most figyelj!



- Olyan környezetbe kerülsz amely elindíthat bizonyos pályákon (magyarul keresned kell a lehetőséget hogy felfedezzenek, de aktívan pályázatokon alapítványokon keresztül stb)



- A szüleid is támogatnak ebben.



- Ha nem unsz rá, és fejleszted fokozatosan tovább magad, mivel a fejlődésnek sosincs vége hiszen addig leszel jó és tehetséges illetve addig profitálsz majd ebből amíg képes vagy megújúlni!



- Ha a szüleid speciális iskolákba kezdenek el járatni és rááldozzák a szükséges pénzt a képzésedre!!



Ha ezek nincsenek meg önerőből is el lehet érni dolgokat de az 1 a millióból akinek sikerül..


Van egy javaslatom hogy felhívd magadra a figyelmet!!


Publikálj a neten, készíts egy weboldalt vagy blogot!


Persze ne mindent írj ki csak félig irjál ki történeteket ne teljes terjedelemben és hagyd kint az elérhetőségeidet!!

2010. febr. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!