Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek mit csináljak?...

Szerintetek mit csináljak? Van egy lány az osztályba aki utál (nem tom miért) és kitalálta hogy szerelmes vagyok a tanárom fiába (soseláttam nm a nevét se tok) na ezt elmondta a matek tanáromnak és ha tovább adja a másik tanáromnak.

Figyelt kérdés
2015. febr. 17. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is tanulj meg magyarul.

Aztán már valószínűleg nem fog annyira utálni, hogy ilyeneket mondjon rólad.

2015. febr. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 2xSü ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Ha már mások felé megnyilvánulsz írásban, akkor tedd azt igényes módon.


Nem kell semmit csinálnod. Ha valakiről azt gondolod, hogy utál, akkor beszéld meg vele, hogy ennek mi az oka. Ha ez nem oldja meg a problémát, akkor ne foglalkozz vele, illetve az adott helyzetben védd meg azt, ami megvédésre érdemes.


Ha igaz lenne, valóban szerelmes lennél egy tanárod fiába, akkor mi van? Semmi nincs. Ha ezt egy tanár megtudja, nem nagyon fogja érdekelni, részben mert nincs hozzá köze, részben meg látott már ilyet. Nem fogja más tanárnak sem elmondani, mert tényleg nagyon nem érdekli. Ha mégis, akkor sincs az égadta világon semmi.


Neked maximum akkor van dolgod az egésszel, ha valaki rákérdez, hogy tényleg szerelmes vagy-e a fiúba, akkor válaszolhatod azt, hogy „Ó, hát nem. Csak X. Y.-nak gurult el a gyógyszere, szóval maximum az ő lázámaiban vagyok szerelmes.”

2015. febr. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!