Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nincs energiám és...

Miért nincs energiám és kedvem semmihez?

Figyelt kérdés
Legszívesebben egész nap csak aludnék, nagyon szétszórt vagyok. A munkahelyemen is ragadnak le a szemeim, nagyon unottnak és fáradtnak érzem magam. Amit eltervezek azt sose csinálom meg, vagy csak nagyon későn mikor már muszáj. Régen rengeteget edzettem, majdnem minden nap. Most esélytelen hogy nekiálljak pedig többször is elhatároztam már hogy újrakezdem. Ha edzek is néha akkor is úgy érzem hogy csak nyűg az egész. Próbáltam vitamint szedni de semmi változás. a 8 óra alvás legtöbbször megvan (hétvégén 12-13 óra is). Barátnőm van, jól megvagyunk, de rosszul esik hogy látom unatkozni mikor velem van. Próbál segíteni, elrángat ide-oda de sokszor élni sincs kedvem, nem megyek sehová csak itthon punnyadok. Mit tehetnék ez ellen? 22/F

2015. febr. 20. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Tavaszi fáradtság. Egyél sok zöldséget, gyümölcsöt. Igyál sok folyadékot. Vizet!
2015. febr. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs semmi lelki problémád?
2015. febr. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nincs. Az utóbbi 1 évben lettem ilyen mióta állandó munkahelyem lett. Lehet hogy még nem szoktam hozzá? Elég nagy a hajtás a munkába és nagyon monoton.
2015. febr. 23. 11:57
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ja, ez mindent megmagyaráz... Velem is ugyanez lett mióta munkába álltam. Meg még mellé iskolába járok. Szabadidőmben alszok. Ha nem akkor meg olyan fáradt vagyok hogy nem vagyok képes semmi értelmes tevékenységre.

Mi a megoldás? Nem tudom. Én érettségi után munkahelyet váltok, lehetőleg valami nyugalmasabbra hátha utána nem leszek hulla. Ha van lehetőséged lehet neked is érdemes lenne mást keresni. Meg általában jobb szokott lenni a helyzet nálam, ha kicsit rendszerem mit csinálok szabadidőmben meg mikor. Előre eltervezem hogy ezt meg ezt ma meg kell csinálnom, utána alszok csak. Ahhoz hogy meg is csinálja meg akaraterő kell. Na meg kell mondjam én is mostanában híján vagyok ennek. De ha valami hosszabbtávú cél inspirál az segíthet. Pl az edzésnek meg van a maga célja.

2015. febr. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Változott azóta valami? Szintén nagyon fáradt vagyok, semmi energiám semmihez. Már nagyon nem bírom, a munkám is veszélyben van emiatt.
2023. ápr. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!