Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan éljem túl az egyedüllét...

Hogyan éljem túl az egyedüllétet? Elhagytak és szerintem még nem fogtam fel de így is nagyon rossz, barátaim külföldön vannak és vidéken. Hogyan kell túlélni? Takaritottam, főztem (de minek), filmet néztem.

Figyelt kérdés
2011. jún. 18. 18:28
 1/10 anonim válasza:
100%
Legyél emberek közt, menj el szórakozni, ismerkedj!!!!
2011. jún. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Foglald le magad (bármivel), csinálj olyan dolgokat, amik feldobnak, menj társaságba! Lényeg, hogy ne unatkozz, mert akkor gondolkodni és szomorkodni fogsz. Ne is gondolj az exre!
2011. jún. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló cipőben sorstárs!!Nem tudom én sem mit csináljak,h mi terelné el a figyelmemet vagy csak 1kis ideig nem gondolni rá.Mindig azon gondolkodok mi lett volna ha....!

Talán nem kellene ezen rágódni és előre nézni!Mondom ezt én mikor én is ezt csinálom!!Az vigasztaljon téged is,h nem vagy egyedül ezzel!!

2011. jún. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Most jelentette be ahogy elvitte a cuccait hogy van valaki akihez odaköltözik,egy nő.Jó nem?Mostmár végképp káosz van a lelkemben.
2011. jún. 18. 19:14
 5/10 anonim válasza:
100%

Az első válaszoló a tuti!

Társaság,társaság társaság és még több társaság!Legyél társkeresőkön(ne pasiszerzés céljából) csak ha otthon vagy egyedül,se légy egyedül!Érted...:)Ne aggódj mindig jön egy jobb!;)

2011. jún. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

18.50-es vagyok!

Hát akkor tényleg egy cipőben!!Nekem is tegnap mondta el az igazi okot amit igazából már sejtettem,h megismerkedett egy nővel.És az fáj a legjobban,h nem vagyunk már gyerekek és az utolsó pillanatban teszi ezt meg velem amikor én mindent feladtam érte csak,hogy vele lehessek!!

2011. jún. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az az igazság hogy én azon veszekedtem hogy költözzünk össze,és ő nem akart.Bezzeg most az új nővel biztos könnyebb lesz!De most nagyon nem bánom hogy így alakult mert akkorát csalódtam benne.
2011. jún. 19. 12:14
 8/10 A kérdező kommentje:
Sajnálom hogy neked is át kell élned kedves sorstársam.De nem szabad szomorkodni az élet megy tovább.
2011. jún. 19. 12:24
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus,nem egy pasiról beszélünk???Mert én is most költöztem volna haza aztán meg hozzá,de gondolom az új nő már ott alszik nála.Igen,tudom az élet megy tovább csak még nagyon fájdalmas!!
2011. jún. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen,én is így vagyok csak a nagy csalódás maradt belőle!!És tényleg jobb,h még most derült ki!!:(:(
2011. jún. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!