Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez normális? Vagy csak simán...

Budriii kérdése:

Ez normális? Vagy csak simán érdekes?

Figyelt kérdés
Nem tudom..... Az a helyzet hogy kiváncsi lettem h nekem most vegyük azt két stilus ami szöges ellentéte egymasnak ugyanakkora érdeklődéssel tölt el....pl egy szögecses nyaklánc, karkötő, halálfejes cuccokat nagyon birom de egy cukii pink kiegészitőnek /használati tárgynak sem tudok ellenállni .Ugyan ez van más téren is pl minden zeneistílust szeretek.....s arra lettem kiváncsi h ez valamilyen döntéskèptelenség vagy egy érdekes til a donság ?:) :) már bocsi h ilyen hülye kérdést tettem fel , csak kivàncsi lennék a ti véleményetekre :)
2015. febr. 25. 07:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ket szoban: majd kinovod.
2015. febr. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez normális. Nem kell mindenkinek egyfèle dolgot szeretni. Èn is ilyen vagyok. Amúgy a szinekèrt alapból oda vagyok. Szeretem a szines cuccokat ès nèha a tök szürke beleolvadósakat is. A rózsaszìnt is sokan szeretik. Pl wgy èrdekes ellentèt hogy láttam egy Vin Diesel videót amiben egy lassú dalt ènekel. 1.,egyáltalán nincs jó hangja 2. egy macsó kigyúrt csávóról nem gondolnám hogy ilyen lassú szìvbemarkoló dalt hallgat, ès mègis. Az ellőttem szólónak meg üzennèm hogy kapja be. Mit kène kinőni? Ez nem 100as.
2015. febr. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
:) :) o ha ő így gondolja nem zavar.... de amugy örülök h nem csak én érdeklődök külömböző dolgok iránt :) :)amugy szimpatikus vagy :D
2015. febr. 26. 16:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Köszi. Vagy szimpatikus vagyok, vagy privát üziket kapok mert hülye vagyok. ;) èljenek az egyènisègek!
2015. febr. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pacsiii :) :D :D :D
2015. febr. 27. 05:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!