Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy csődtömeg vagyok, mit...

Egy csődtömeg vagyok, mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés
Nincs olyan egyszerű dolog amit meg tudok csinálni hiba nélkül. Egy balfék vagyok. Öngyilkosságra inkább nem is gondolok, mert úgy is elrontanám azt is, és akkor élhetnék végtag nélkül vagy bénán vagy akármi. Mit csináljak? Nem vagyok jó semmiben, mindent elszúrok.

2015. márc. 8. 18:47
 1/4 Hengerelőhereverem ***** válasza:
Akkor keress valamit amit nem szúrsz el, olyan nincs, hogy MINDENT, mert az is teljesítmény lenne. Valamit csak tudsz úgy csinálni, hogy nem rontod el.
2015. márc. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Olyan nincs, hogy nem vagy jó semmiben. Csak valószínűleg még nem találtad meg a saját utadat :) Legyél türelmes, hidd el egy idő után magadra találsz majd ^^ Ha valami pedig nem sikerül elsőre, nem kell elkeseredni. Attól még ugyanolyan értékes ember vagy, mint bárki más. :)
2015. márc. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Hengerelőhereverem ***** válasza:
1# voltam, és persze nem árt ha folyamatosan csinálsz is valamit. Ne érdekeljen ha elrontod, csak az ronthat el valamit aki csinál is valamit. Olyankor ki kell javítani, esetleg fizetni amit elrontottál, de hát annyi baj legyen.
2015. márc. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elmegyek esportsolni... Az menne...
2015. márc. 9. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!