Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Még vannak ilyen emberek? 21...

Még vannak ilyen emberek? 21 éves fiú vagyok, mióta élek (komolyan már ovis koromban is) apámék biztatnak és támogatnak, hogy keressek barátnőt és még örökké nem volt.

Figyelt kérdés
Nagyon nyíltan tudunk beszélni a családban az ilyen dolgokról, főleg mióta nem járok pszichológushoz. Jártam vagy két évet 10 től nagyjából általános kamasz problémákkal és ott megszoktam, hogy akármit mondhatok következmények nélkül. Most a szüleimtől külön élek, de naponta sokszor 30-40 percet is beszélünk, fura hallani, hogy mások milyen apróságokon paráznak. Pl randiztam és utána részletesen elmondtam, hogy hogy sikerült, vagy hogy hogyan buktam el.
2015. márc. 8. 22:46
 1/4 anonim válasza:
Nem ertem, mi a kerdes? H nyiltan beszelunk e a szuleinkkel, vagy az,hogy mas emberek szulei is biztatjak a gyereket,hogy talaljon csajt????
2015. márc. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sokszor megbotránkozom egy-egy emberen ahogy töpreng, hogy mit hogyan mond meg otthon. Arra vagyok kiváncsi, hogy nektek fura-e az én kapcsolatom a szüleimmel, vagy hogy még vannak-e mások is akik ennyire közvetlenül tudnak beszélni.
2015. márc. 8. 23:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés...nem tudom miért, de valahogy bennem már egész kis koromban az maradtmeg, hogy a csajozás, szerelem, szex, azok tabuk. Ezért aztán itthon nem is igazán esik szó ilyesmiről.

Ezen kívül mindenről nyíltan tudunk beszélgetni.

2015. márc. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan ez van mint a 3mas-nak. Erezd csak normalisnak magad, maskent mi ertelme lenne annak, hogy mi nem beszelunk ezekrol a temakrol, az eletben az egyik legjobb erzesek ezek..bezzeg arrol, hogy a wc-be milyet pisilt, meg kakilt az illeto siman beszelgetnek. hozza teszik, hogy moderald magad, de legalabb nincs az a ciki erzes, de ha TVben elojon a szex...akkor egybol azt erzem, hogy marha ciki es tobbet nem nezek veluk TV-t es igy is tettem :D


Ha meg csajoztal is akkor mar nem lehetsz vesztes :D Nekem 8 eve volt utoljara es eloszor baratnom 13 evesen xd

2015. márc. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!