Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most 8. os vagyok, nemvagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most 8. os vagyok, nemvagyok egy nagymenő gyerek, pedig mindenem megvan hozzá, de ovis koromról rajtam maradt a "lowság". (folyt)?

Figyelt kérdés

Szóv ovis koromban nagyon nagy ilyen.. nemtudom miért low voltam.. Ès ez rajtam maradt mostanáig, de már nagyon kicsit étzékelhetően, mert sikerült kimásznom ebbòl.. Úgy nagyjából.

Ennek lehet az az oka hogy mindig a "legnagyobb stréber, béna low "volt a legjobb barátom.. Ahogy most is :) De nem fogok roszbalenni vele semmiáron sem..

De viszont ahoz hogy "menő" legyek megvan mindenek, jó kiállás, jó test, kiváló humor :D mondhatjuk hogy tökös gyerek vagyok :P (nem vagyok egoista) ;))

Nade, úgy vettem észre hogy ma már csak a műveletlen cigis-piás emberek a nagymenők (nem romák)

Én meg egy értelmes ember vagyok..

Most 8.os vagyok ha másik városba megyek tanulni, ez változhat? Vahy ugyanúgy (pl.: nem vesznek semmibe a lányok) marad?

Vagy maradjak a kisvárosban (olyan 18 ezer lakosos max)?

Tanácsokat, gondolotokat is elfogadok :) előre köszi!

Trollok kíméljenek. És telóról írok :D



2012. nov. 7. 23:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
aki így fogalmaz hogy lowság nem csodálom hogy nem menő.
2012. nov. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
A hozzáállásod a low. Jó test, jó kiállás, tökös gyerek? Ezek mind felszínes, sekélyes dolgok, egy párkapcsolat pedig érzelmi alapú. De ne aggódj, a korosztályod még a külsőségeknek él többségében, majd kinövöd te is (reméljük).
2012. nov. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
egy igazi gyíkarc vagy fijam
2012. nov. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
3. +1
2012. nov. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Diarmand ***** válasza:
100%

Szóval mindened megvan ahhoz, hogy menő legyél, de mégsem vagy az.


Tanulság: nem vagy menő alkat ;)


hanem egy Big Low Noob :)

2012. nov. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
Írni sem, és gondolkodni sem tudsz. Nem vagy egoista? De az vagy. "low" hehe ^^ ez viszont feldobta az estém :D nagyon gagyi.
2012. nov. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

mi a f*szom az hogy valaki low???

No mindegy....már a gimnázium is eleve nagy változást hoz szóval igen új közösség új személyiség a környezeted számára....mármint máshogy látnak mint akik még az ágybavizelős éned is ismerték

2012. nov. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg...kérlek..valaki...emiatt nem mentem dolgozni...mi a p... az a low??? lehet én vagyok ilyen tudatlan...de akkor kiírtom magam az élők sorából.
2012. nov. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat . Tanultam belőle:D
2012. nov. 8. 15:22
 10/17 anonim válasza:
100%
Ha eg yfiú ilyen szöveget ír ki az nekem furcsa. Én sem vagyok valami "menő" de sztem nem az a lényeg, hogy "menő" vagy-e vagy sem, hanem az, hogy a barátaid önmagadért szeretnek és te is önmagukért szereted őket (mármint barátilag). És egy kapcsolatban is az a lényeg (szerintem), hogy ne akarjuk megváltoztatni egymást, mert önmagunkért szeretnek. 14/L
2012. nov. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!