Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, hogy legyen...

Mit tegyek, hogy legyen önbizalmam? :/

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nagyon durván önbizalom hiányban szenvedek pár éve és borzasztó, szorongok emberek közt, kissebbségi érzetem van, nem tudok felszabadulni, kellemetlenül érzem magam nagyon:( Amikor valakivel kettesben elvagyunk ás dumálunk akkor nincs olyan nagy gond bár... néha olyankor is előfordul, mert úgy érzem nem kiváncsi rám az illető vagy untatom. Próbálom magammal elhitetni hogy ez nem így van és kedvelnek az emberek de nem megy pedig sok pozitív visszajelzést szoktam kapni, hogy nagyon szép vagyok meg jófej de ez a szorongás akkor se múlik soha. Úgy érzem ezt soha az életben nem fogom kinőni és már így fogom leélni az életem... hát borzasztó lenne, igazából még általános suliba bánottak sokan mindenféle csúnya dolgokat mondtak rám az alsós tanár állandóan égetett az osztály elött, hogy milyen csúnya vagyok stb.. talán ez okozza az egészet?:( akárhogy is ettől mindenképp szeretnék szabadulni, hogy tehetném? ki lehet nőni? Olyan lehetetlennek érzem és el vagyok keseredve:( Előre is köszönöm a segítséget!:)

2015. márc. 13. 00:24
 1/5 anonim válasza:
Figyelj én is ugyanezzel küszködtem, de találkoztam olyan emberekkel akik gyülekezetbe(Istentiszteletre) járnak és elkezdték mondani hogy Isten alkotott engem és gyönyörködik az alkotásában, bárki mondhat bármit Isten szeret téged. Tudod hogy hogy szeret téged? Úgy hogy elszenvedte helyetted a büntetést a kereszten több mint 2000-évvel ezelőtt. Azért hogy neked már ne keljen. Ne érdekeljen téged az hogy mit mondanak az emberek, mert Isten gyönyörködik benned.
2015. márc. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ém is jártam ifibe meg jó volt és igazán pozitív kedves emberekkel voltam körülvéve meg jó dolgokat tanultam ott. Igazad van teljesen és tudom, hogy Isten szeret persze, mint mindenkit, de azokat az embereket akik tele vannak utálattal, ellenszenvvel, rosszindulatúsággal és sorolhatnám.. azokat valahogy nem tudom figyelmenkívül hagyni PEDIG próbálkoztam azzal is. Nehéz nem észrevenni az ilyet, bánt rendesen de szerencsére ilyennel már nincs gondom:) mondjuk a mostani osztályomban is az volt, hogy volt aki beszólt, mert visszahúzódóbb vagyok és kicsit másabb mint a többiek, az ilyeneket általában piszkálják. Amióta apukám meghalt azóta persze mindenki (az osztályban) tök rendes velem meg jófej hát kicsit sem átlátszó. Ès ezt most mind azért, hogy mossák magukat ès jobb legyen a lelkiismeretük, biztos vagyok benne, hogy nem miattam lettek hirtelrn rendesrbbek hanem magam miatt. Mèg szerencse, hogy osztályon kívül soha nem volt semmi ès minden rendben volt mindig. Nálunk majdnem mindenki ilyen a másikkal.
2015. márc. 14. 00:29
 3/5 A kérdező kommentje:
Jaj bocsánat... Maguk miatt*
2015. márc. 14. 00:39
 4/5 anonim válasza:
Figyelj ne törődj azzal,hogy mások mit gondolnak rólad, mert hidd el hogy attól hogy visszahúzódóbb vagy, még ugyanolyan értékes vagy mint más ember. Kérd meg Istent hogy segítsen neked ebben a dologban mert egyedül ő tud neked segíteni, és hidd el hogy Isten nem bálvány hanem az élő Isten és ő szól hozzád. Megmutatja neked hogy mennyire szeret és elfogod felejteni minden önbizalomhiányodat. Már csak Tapasztalatból mondom neked ezt. Próbálj olyan emberek között lenni akik önmagadért szeretnek téged. Nem pedig képmutatásból.
2015. márc. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia:)

Azta, mintha én írtam volna a kérdést! Csak szeretném megkérdezni, hogy változott-e valami, mert ugyanebben a helyzetben vagyok már 1-2 éve:/

2015. dec. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!