Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy fogadjam el magam?

Hogy fogadjam el magam?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok állandó önértékelési gondokkal.

Dolgozom, és ahhoz képest, amit és amennyit csinálok (napi 3 óra, 4 nap egy héten), nem keresek rosszul (100-120 ezer), nem mellesleg imádom a munkám.

Szeretek tanulni, főleg nyelveket, most tartok a 10.-nél.

Viszont rettentően bánt, hogy még nincs diplomám, mivel rossz szakot választottam, és nem tudtam váltani.

Állítólag szép vagyok, érdekes az arcom. Többen javasolták már a fotómodellkedést, amatőr fotósok nem egyszer kértek már fel. Az alakomat viszont ki nem állom.

Nem vagyok duci, homokóra alak, max 2-3kg plussz lehet rajtam, de nem szeretem.

A környezetem viszonylag kedvel, sokan viszonyulnak hozzám pozitívan, mivel állítólag nagyon jó a kisugárzásom.

Ennek ellenére mégsem merek barátkozni, hogy rémes hangulatingadozásaim vannak. Gyakran érzem magam semmirekellőnek.



Mit tehetnék?


2015. márc. 16. 10:49
 1/2 anonim ***** válasza:
pszichologus...
2015. márc. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon fel tudja cseszni az agyam, amikor egy sikeres, szép, és kedvelt ember semmirekellőnek érzi magát. Akkor én minek érezzem magam, he? Vagy más, aki beteg, szegény, vagy csúnya, az minek érezze magát?
2015. márc. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!