Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan fogadjam el magam?

Hogyan fogadjam el magam?

Figyelt kérdés

Lehetne ez egy önismereti kérdés is, én mégis ide írom, mert szinte csak a csajozásban gátol az önbizalomhiányom.


Nos az a helyzet, hogy úgy nézek ki mint egy istenverte nyúl. Ugyan nincs hosszú fülem, meg bojtos farkam, viszont van két nagy nyuszifogam, ami látszik. Így a mosolygás szerintem rosszul áll nekem. Bár ha mosolygok ált visszamosolyognak, de szerintem akkor is ocsmány vagyok.


Most gondoljátok, hogy hmm rakass fel fogszabályzót apafej. Na igen, de ez nálan nem olyan egyszerű mert elmúltam 18 és így már több százezer forintba kerül. Ez nem lenne baj akkor, ha gazdag lennék. De nem vagyok. A másik meg, hogy ha össze is gyűjtöm rá a lóvét, nem biztos, hogy fel lehet rakni, mivel van két gyökérkezelt fogam :S


2014. márc. 7. 23:43
 1/5 anonim válasza:

ennyi?

nekem meg rohadt az összes fogam lassan a többi hasonló, nekem sincs több százezrem megcsináltatni...

2014. márc. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
na ja. hálisten annyi van a dologban, hogy nekem nem rohadnak
2014. márc. 8. 00:26
 3/5 anonim válasza:
Én a helyedben konzultálnék egy fogorvossal, ha nem kell fogat húzni, tehát elférnének a fogaid rendesen, csak mondjuk előrébb állnak, még simán lehet, hogy pl. elég az éjszakai.
2014. márc. 8. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
fogok menni, de nagyon félek, hogy nem akarja majd feltenni :(
2014. márc. 8. 11:59
 5/5 anonim ***** válasza:

keresztény vagy? MERT AKKOR ez segíthet:

aki nem szereti önmagát, az nem szeretheti és imádhatja Istenét.

2014. márc. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!