Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetnék kedves?

Hogyan lehetnék kedves?

Figyelt kérdés

Szerintem én így születtem, h nálam az a kedves h 'bunkó' vagyok, és mindenki azt hiszi h vele most bunkózok amikor nálam ez az alap beállítottság.. próbálok kedves lenni másokhoz, de nem megy, mert folyton mindenkit megbántok, olyan poénokat osztok amiket ők oltásnak vesznek stb.


ha próbálok kedves lenni, akkor csak ideges leszek..és kitör belőlem kb minden..:S

mért nem tudok kedves lenni az olyan emberekhez akiket válójában szeretek,kedvelek?


2010. febr. 16. 15:19
 1/9 A kérdező kommentje:
ja azt kihagytam h 15 éves vagyok
2010. febr. 16. 15:20
 2/9 anonim ***** válasza:
hát mert menőzni akarsz hogy te ilyen meg olyan vagy ? :D nem csak viccelek de ilyen a természeted ! legalábbis szerintem :) 15/L
2010. febr. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ja és elfelejtetem maga a kérdést hogyan lehetsz kedves hát próbálj kedveseket mondani ha mondjuk ki akarod mondani pl hogy milyen nyomi a ruhád akkor inkább mond azt hogy ha meg kérdezi hogy ,hogy tetszik akkor mond hogy ez nem a te stílusod . érted hogy mit akarok nem ?
2010. febr. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hehe, olyan vagy mint én...:D

Legalább is olyan voltam. Szerintem gondold meg, hogy mit mondassz, és hogy kinek.

Volt pár ismerősön, néha úgy megbántottam őket, pedig nem is az volt a cél. És mivel nem nagyon szeretek bocsánatot kérni, így még nehezebb.

Szóval gondold meg, hogy mit mondassz, és az az illetőnek hogy eshet. Mert mondjuk nekem szinte azt mondd az ember, amit akar, de igazán tud megbántani. De van akit vérig lehet sérteni egy számomra semmiségnek tűnő dologgal.

2010. febr. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*de nem igazán
2010. febr. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is ugyan ebben vok!! probálok kedves lenni de nem megy!

mert akkor meg halgatag leszek! :S

szerintem tini probléma! Sok ilyen ismereösöm van! De azokat inkább Menönek nézik! :P és tisztelik! fura

2010. febr. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

1. igen értem,köszi h irtál ^.^



2.3. sajnos én nem nagyon tudok uralkodni magamon :\ de majd ezentúl megpróbálok odafigyelni h kinek,hogyan mit mondok.. bár közbe rájöttem h mindenkinek úgysem felelhetek meg..


és remélem h ezt kinövöm, vagy valami,hogy valami 'tini'izé..

de elegem van már h mindenki "fél" tőlem,nem mernek hozzám szólni.. pedig én alapjába véve barátkozó, nyitott típus vagyok..

2010. febr. 16. 16:16
 8/9 anonim ***** válasza:
aha olyan vagy mint pl msn-en tök kedves vagy meg minden de valóságban megtámadó ? ha igen én is ugyan ilyen vagyok én ez ellen nem tudok nagyonsokat tenni :S 16/F
2010. febr. 17. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

utólsó..

jah msn-enen normálisabb vagyok mint élőbe :DDDDDD

2010. febr. 17. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!