Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem birok felkelni...

Pipe Bálint kérdése:

Miért nem birok felkelni reggel? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Évek óta, akárhány órát alszom, nem birok felkelni se a TV-re se a telefonra, sőt ha a párom ébreszt arra sem és napközben eszméletlen fáradt vagyok, ha nem csinálok semmit akkor is. Rengeteget eszem, vitaminokat szedek mindenre gondoltam már, de nem tudom mi lehet a baj. Lehet, hogy az itthoni stressz lehet az oka ? vagy a munkahelyi ? A válaszokat előre is köszönöm.

#alvászavar #nem birok felkelni
2015. márc. 20. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Nincs akaraterőd. Tudod miből áll a felkelés? Felülsz, aztán felállsz és mozogni kezdesz.
2015. márc. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 catyst válasza:
48%

Ez azert elegge para. Nekem volt egy ilyen osztalytarsam, neki egy ilyen betegsege volt (nem tudom a pontos megnevezest most) de allandoan elaludt oran is. Es piszkaltak is ezert a tobbiek, amig az osztalyfonok egyszer elenk allt es kozolte hogy ne bantsak mert ez egy betegseg.

En a helyedben szakemberhez fordulnek. Igy eleg kinosak lehetnek a mindennapjaid.

2015. márc. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
2. te kevered a szezont a fazonnal. Amiről írsz, aza anrkolepszia, hogy állandóan elelaszik a beteg és nincs felette kontrollja. Amiről a kérdező ír, az szimpla akaraterő hiány.
2015. márc. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 catyst válasza:
Az hogy napkozben is mindig faradekony, az nem eppen akaratero hianya!! Az nagyon sok mindentol lehet....mozgashiany, vitamin hiany stb.
2015. márc. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!