Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tudnám túltenni magam a...

Hogy tudnám túltenni magam a múlton?

Figyelt kérdés
Engem gyerekként sokat bántottak a társaim, hogy tudnám feledni vagy csak túllépni rajta hogy újra bízni tudjak az embereknek. A másik az eddigi életem alatt a közel múltban is rossz tapasztaltam voltak ami még jobban gátol mindenben. Segítség kell!

2015. márc. 25. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne rágódj a múlton,annak vége.

Foglald le magad valamivel,amiben jól érzed magad,sportolj,olvass,kirándulj,menj táncolni,akármi.

Engem is bántottak sokan,de sz arok rájuk.Nem fogják megkeseríteni az életem.

2015. márc. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha valakinek baja van veled, az az Ő baja és nem a tied!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


nekem ez a mottó segített sokat! Nem élhetjük úgy az életünket, hogy mindenkinek megfeleljünk! Szeresd magadat és mindig tartsd észben, hogy a saját életedet éled és nem a másét!!!!!

2015. márc. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hidd el, nekem is van olyan amit MAGYON szégyellek és mindig félek, hogy az osztálytársaim felhozzák a témát.Ha van egy barátod, vagy családtagod vele meg tudod beszélni, és túl lehetsz rajta.De ha csináltál valami rosszat, ami mindenhova terjed, menj új társaságba, ahol nem hozzák fel a témát.
2015. márc. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat es a tippeket.
2015. márc. 25. 13:01
 5/5 Nikol2323 válasza:
Engedd hagy menjenek a negatív dolgok.
2015. márc. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!