Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Minek éljek? Már most nem...

Minek éljek? Már most nem látom értelmét.

Figyelt kérdés
14 éves vagyok...2 éves koromban elváltak a szüleim anyummal éltem mamáméknál..aztán elköltöztünk, és lett egy új élettársa egy szemétláda. belevitte az adósságba meg minden sz*rba..tiszta csórók lettünk. a végén már gyertyával kellett fényt csinálni, nem volt kaja. ez volt úgy 10 éves koromban. úgyhogy leköltöztem a mamámékhoz, ahol normális életkörülmények voltak..azóta itt vagyok, de a mamámék nagyon rossz emberek, főleg a papám. mindennap kiabál vmiért.. apukám nem keres 2 év óta, a másik mamám sem. anyukám pedig még mindig azzal a szemétládával van és nem veszi észre hogy tönkreteszi, pedig most jól keres anya..de majd ez a pénze is elfog fogyni. nekem is ígérgetett ezt azt kb november óta, de ma jött haza külföldről és már az élettársára költötte a pénzt, meg a féltesómra aki tőle van. nem irigykedem, csak olyan mintha elfelejtené hogy van még 1 lánya. utálom nem értem miért érdemeltem ezt ki. nincs senkim, utálok élni...
2010. febr. 17. 15:10
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
bocs muszáj volt kiadnom, úgyhogy lehet hogy hosszú. anyukámat nagyon szeretem de hiába mert ő meg nemtudom...nincs senkim , nincs normális családom 10 éves korom óta. néha tényleg nemtom minek éljek és hogy miért pont én :( párszor már gondolkoztam azon hogy véget kéne az egésznek vetni...
2010. febr. 17. 15:12
 2/14 anonim ***** válasza:
Az elét minden esetben előrevalóbb a halálnál, még a legkilátástalanabb helyzetben is.
2010. febr. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szegénykém...

Hidd el, lesz ennél jobb is. Mondjuk mikor lesz egy saját családod. Szerető férjed, gyerekeid. Jó tudom, ez még messze van, de nem szabad feladni! Én is utáltam élni! Anyum palija megkeserítette az életemet. Terrorban tartott minket, oda mehettem ahová elengedett. De szerencsére vége. Neked is jobb lesz meglátod! Ha van kedved írj privit nyugodtan.

2010. febr. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Gondolj bele, hogy nálad sokkal rosszabb életkörülményekben élő emberek is vannak, hm. ez meg nyugatat engem és máris értékelem azt amim és akim van. Hm. lehet hogy lesz egy nagyon jó párkapcsolatod és elmúlik minden bajod. Sokat segíthet. Aggodalomra azért semmi ok se lehet. egy jó barátom elvesztése (halála) után megtanultam, hogy az élet milyen fontos és mennyire meg kell becsülni. hullámvölgy mindenkinél van, egyszer fent egyszer lent!!! 22/L
2010. febr. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszönöm, hogy írtatok :) talán igaz..és tényleg vannak, akiknek rosszabb életük van..általában erre szoktam gondolni kicsit jobb. talán egyszer nekem is lesz jobb...a remény hal meg utoljára..
2010. febr. 17. 15:28
 6/14 anonim ***** válasza:
Kitartás! Lesz még jobb is! :) Csak pár évet kell még kibírnod, utána nagyjából te alakíthatod majd az életed!
2010. febr. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
köszi :) most is a papám mondja hogy a féltesóm egy fattyú..pedig ő igazán nem teher róla hogy megszületett...-.- nem értem egy kisgyerek nem tehet semmiről..még csak 6 éves. nagyon idegesítő a papám és szomorú hogy ilyen :(
2010. febr. 17. 15:43
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
nyírjki mindenkit aztán legyél magadnak xxxxxdddddd
2010. febr. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm volt nagyon hasonló helyzetben mint te. Ahogy elmúlt 18 összeköltözött a barátjával. Vele élt 5 évig aztán még volt 1-2 barátja. Most 32 éves, házas (háza is van :)) és 3 gyerek szerető anyukája. Kifejezetten jófej férje van. Igazi irigylésre méltó család lettek. Mindent a maga erejéből ért el!!! Az első barátjával még egy 23 m2-es albérletben kezdték. Még a főiskolát is elvégezte távoktatáson amit még fizetnie is kellett.

Tudom hogy az élet most nehéz és akkora a fájdalom hogy nem vigasztal amit mondani fogok, de Téged ezek a dolgok annyira meg fognak erősíteni hogy még nagyon sokan fognak felnézni rád. Mint ahogy felnézek én is és még sokan a barátnőmre.

Ja és ne úgy képzeld el egy besavanyadott p.csa aki csak a munkájának élt. Semmi llyen nem volt, tök jó fej maradt mindvégig. Lassan de biztosan haladt előre.

Az anyja most rájár kölcsönkérni, és hát sajnos ő is nagyon szereti. Azért írom hogy sajnos mert nem érdemelné meg az a nő. Na mind1, a te anyud biztosan megérdemli csak most vak a szerelemtől. Remélem minden jóra fordul, de ha nem ne felejtsd Te vagy a saját szerencséd kovácsa.

2010. febr. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszi szépen hogy írtál :)
2010. febr. 17. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!