Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Volt már h szülinapodon nem...

Volt már h szülinapodon nem köszöntöttek fel?

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Nem de van egy történetem.Szülinapom volt és a barátnőim nem köszöntöttek fel.Miután hazamentem tökre ki voltam mert nem köszöntöttek fel,de kb. 1óra múlva ott álltak az ajtóm előtt tortával és az apró ajándékokkal.Nagyon nagyon köszönöm nekik és imádom őket.:)
2010. febr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Előfordult....
2010. febr. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem is tudom hogy mikor köszöntöttek fel utoljára :S (közeli család tagogat nem nézve)
2010. febr. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
még nem volt olyan..remélem nem is lesz
2010. febr. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A családom számon tartja és megköszönt mindig. 2 nap mulva szülinapom lesz szoval remélem nem felejtenek el.^^

már 2smst is kaptam jó előre.^^

2010. febr. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Előfordult.Pont a mostanin.12/L
2010. febr. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%
ez tök szánalmas,nem csak ez az egy nap van,vagyis ilyenkor teszik a szépet,máskor meg tiszta nyomorékok,rád se bagóznak..kijnek kee má ilyen..
2010. febr. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem, mindig felköszöntenek azok akik számítanak nekem.:)
2010. febr. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem, viszont olyan már volt, hogy én elfelejtettem!

Pont most.. Január volt és nem tartottam számon a napokat az egyik jött a másik után. Még mindig a szilveszterrel voltam elfoglalva, boncolgattam a történteket, erre suliba így 5en egyszerre Boldog szülinapot!!!!! Én meg nézek.. "Hányadika van?" xD Mindenki szakadt a röhögéstől én pedig jól meglepődtem! :D

2010. febr. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem, de olyan volt (tegnap) hogy pont akitől legjobban vártam point ő nem köszöntött fel... egész nap meg ma is szarul voltam miatta :S
2010. febr. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!