Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem lehet tabu egy msn...

Miért nem lehet tabu egy msn beszélgetés? Miért kell mindebe bele olvasni? ELEGEM VAN!

Figyelt kérdés

16/f vok

ha elmegyek a géptől akár 10 percre és véletlen itthagyok 1 msn beszélgetést és anyám meglátja, mondatról mondatra végig olvassa, és ha neki valami nem tetszik elkezd hisztizni, h miért ez, miért amaz... összeveszünk valamiért, kiírom msnre és dumálok valakivel és ha nem nyomom ki, és elmegyek fürdeni, végig olvassák..

rohadtul elegem van belőle... nem tudom bezárni az ajtót, mert nincs hozzá kulcs, de ha meg a gépem jelszavazom le, addig nyavajog anyám, amíg le nem szedem.. pedig neki is van sajátja, csak nekem gyorsabb..


2010. febr. 17. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
hát lázadj:D vagy itt egy egyszerűbb megoldá..lépj ki ha elmész valahova..vagy ha vissza akarod olvasni akkor naplózd a beszélgetéseket azt meg meg lehet csinálni hogy a naplózott beszélgetéseket lekodolod aztán csövesz..üljön oda..nézzen meg bármit..amit keres nem fogja megtalálni..aztán szevasz van:D
2010. febr. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Kikapcsolod a logolást, és mikor közeledik muterod,

bezárod az összes msn ablakot gyorsan.

Még jó, hogy a nevedben nem írkál a haverjaidnak :D

2010. febr. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Ctrl + Space-el zárolhatod.

a tálcáról eltűnik, az óra mellett a kis ikonja pedig megváltozik és így nem igazán lesz felismerhető, hogy az az msn.. már annak aki nemismeri ezt a módszert. ;) (ui: lehet, hogy kell hozzá a messenger plus)

2010. febr. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Beszélj vele! Mond el neki, hogy ez számodra nagyon kellemetlen és hogy te sem olvasatod az ő dolgait és nem szólsz bele a magánéletébe. Próbálj hatni a lelkére, elvégre az anyád, egy felnőtt, ennyit meg kellene értenie! =)
2010. febr. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
ctrl+space megoldáshoz hozzátenném, hogy ehhez a funkcióhoz lehet jelszót is társítani, így ha valaki mégis ismerné a trükköt, akkor csak a jelszóval tudja visszaállítani az ablakot.
2010. febr. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%
töröld le az msn-t
2010. febr. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

áhh az utolsó nem megoldás :P


nem kell letörölni!! Fura lenne az élet nélküle x)

Az én szüleim nem igazán szokták elolvasni, esetleg sunyiba úgy, h odaállnak fölém és mikor már nemtom hanyadik sornál járnak.. "kivel beszélgetsz? :-)" na jó.. mondjuk ez tiszta anya. Apát nem igazán érdekli ez :D hállistennek' ^^ addig amíg beszélgetünk!!!! :-) és igaza is van.

Nekem is naplózza a besz-eket, de azokat sem nézik meg. Mondjuk tudom, ez nem vigasztal de van megoldás mindenre. keress te is egyet. A Ctrl+Space .. (Y) :-)

További szép napot!!


14/L

2010. febr. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Az msn plust mintha csak erre találták volna ki.Nem hiszem, hogy anyukád nem olvásná addig az üzeneteidet, amíg csak teheti.Ez csak veszekedésekhez vezet, ha valamit eldöntenek nem érdemes ellenkezni, más utat kell kereseni.Letöltöd az msn plust, telepíted.Beállítasz valmi jó parancsot arra, amivel a zárolt msnt fel tudod oldani.(pl.ctrl+alt+q nem hiszem, hogy ez eszébe jutna)

itt érheted el: msn plus-beálliítások-felül messenger-bal oldal messenger zárolása

Továbbá állítsd még ugyanitt be azt, hogy a feloldáskor jelszót kérjen.

itt megtalálod még a naplózást, ha akarod bekapcsolhatod, ezt lehet titkosítani.

msn plus-beállítások-felül beszélgetések-naplófájl titkosítása Ügyelj rá, hogy a jelszót ne lehessen kitalálni!

Ezek után nem hiszem, hogy bármit is olvasni fog, amit nem engedsz meg neki.Gondolom nem ért hozzá annyira, hogy megszerezze a jelszavakat stb.Remélem segítettem.

2010. febr. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!