Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 14 év körüli lányok, nektek...

14 év körüli lányok, nektek milyen fiúk tetszenek?

Figyelt kérdés

Külsőleg és belsőleg (?) is kéne

14/F



2015. márc. 31. 16:03
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%

Nekem belsőre:

Legyen humora, tudjak vele nevetni. Legyen picit lökött.

Érdekes, de nekem bejönnek a kocka fiúk, vagyis eddig az összes fiú aki tetszett kocka volt.

Legyen intelligens, legyen véleménye, és tudjon normálisan beszélni.

Legyen perverz, de az hiszem a legtöbb fiú az. :D Ne legyen aszexuális....

Külsőre:

Nekem tetszik ha egy fiú nagyon magas, vékony, világos a bőre és sötét a haja. :)

Ne öltözködjön úgy mint egy b..zi páwa, ne hordjon fullcapet meg a többi sz..rt.

15/L

2015. márc. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szép szavakat használsz... Mit értesz a kocka ala
2015. márc. 31. 16:10
 3/14 A kérdező kommentje:
Tt? :)
2015. márc. 31. 16:12
 4/14 anonim válasza:
50%
Nekem bejön a páwa haj, meg a fullcap is, csak ne hordjon "női" gatyát! Ne legyen túl izmos! Legyen humora de ne egyfolytában a perverzségekről szóljon, legyen benne egy alap inteligentség és ne csak a k***ákat vegye észre!
2015. márc. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
:) 14/l lemaradt:)
2015. márc. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

(Első vagyok)

Olyan aki sokat gépezik, és játszik számítógépes játékokon. Legalábbis a mostani fiú aki tetszik az nonstop LoL-ozik :D

2015. márc. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Hmmm... Fura, én azt hittem, pont a nem kockák tetszenek a llányoknak, de hát ahány ház annyi szokás.

Ízlések és pofonok :)

2015. márc. 31. 18:11
 8/14 anonim válasza:

belső: legyen vicces, kedves, megértő, lehessen vele lelkizni, fogadjon el engem minden hibammal egyutt, támogasson mindenben, vedjen meg, ne legyen feltekeny, ölelgessen csókolgasson, de haggyon teret nekem

külső: legyen izmos (kockahas *__* de nem baj ha nincs neki), elegansan sportos legyen, szőke haj nem nagyon jön be inkabb sotetebb haja legyen

úgy naggyábol ennyi:) 14/L

2015. ápr. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
ja és kihagytam hogy nallam magasabb legyen :)
2015. ápr. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Legyen intelligens, legalább velem egy szinten. Legyen jó ízlése, humora, és éljen egészségesen. Ne hódoljon káros szenvedélyeknek, öltözködjön ízlésesen, de ne legyen divatmajom. Legyen sportos, formás, és feszes, ne legyen sovány, vagy alultáplált, ne kondizzon, ne szedjen szteroidot, természetesen valamennyire látsszanak, de ne legyenek nagyon feltűnő izmai. Én a természetes izomzatra bukom, az meg akkor látszik igazán, ha megfeszül. A műkockák számomra taszítóak.

Jah, és a legfontosabb: TETSSZEN AZ ARCA.

Ha a föntiek megvannak, de nem tetszik az arca, akkor megbukott a dolog. Jah, és ne legyen szakálla. Max borosta, de inkább semmi. Nem szeretem, ha nem látom rendesen az arcát, így lényegében azt se tudom pontosan, hogy néz ki.

2015. ápr. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!