Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan legyen több önbizalmam?...

Hogyan legyen több önbizalmam? Hogyan legyek bátrabb?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon félénk, visszahúzódó lány vagyok, és úgy érzem emiatt nem tudok érvényesülni az életben! Nem merek új dolgokba bele vágni, a munka kereséssel is emiatt vannak gondok, nem vagyok határozott. Mit tegyek hogy ez változzon? Nagyon szeretnék dolgozni, de mivel nem vagyok egy bőbeszédű, karakán ember, feltehetően emiatt nem kellek. Légyszi ne írjatok olyat hogy menjek gyárba, ott nem kell megszólalni.Előre is köszönöm a válaszokat!

2015. márc. 31. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem még szűz vagy. Ha igen keress egy barátot.
2015. márc. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem, nem vagyok már szűz :) kapcsolatban vagyok.Az a baj hogy nehezen tudok kibontakozni, feloldódni, és állandóan zavarban vagyok. Talán gyárilag vagyok ilyen, de jó lenne ha kicsit határozottabb tudnék lenni..
2015. márc. 31. 21:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Kibontakozni és feloldódni hol és milyen helyzetben nem tudsz? Nem rám tartozik de azért megkérdezem hogy hol laksz. Ha nagyvárosban azt megértem, de ha vidéken akkor pacsizz le a szomszédokkal és a helyi erőkkel és akkor könyebb lehet. Ha gondolod levelezhetünk hogy ne a kommentekbe irjunk.
2015. ápr. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!