Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak én utálom az öregasszonyo...

Csak én utálom az öregasszonyokat?

Figyelt kérdés

Hallod ez nem igaz.Lehet,hogy csak nálunk ilyenek az öregasszonyok,de...Nos az a lényeg,hogy akármelyikkel beszélek (hazafelé az iskolából , boltba menet közben pl.) mindegyik megszól valamiért.Pl.:(IDÉZEM!)

Csókolom!

Szia!Húzd már ki magad,hogy mész már!

XD Komolyan mondom nevetséges :D

Ha meg többen vannak...Te szent isten...Várok a buszra csúnyát mondok tegyük fel egyből leszólnak,hogy hogy beszélek már?Már a szüleimnek is szóltak,hogy hűde csúnyát beszélek!Őket nem érdekelte :|.Érdekes,hogy Marika meg Zsuzsi nénit miért!Meg gördeszkázunk páran,ez gondolom tudjátok,csattogással jár.Erre az öregasszony kijön b*zdmeg a 10 M hosszú kertjéből kiáll csípőre teszi a kezét és mondja,hogy ő bizony aludni szeretne.Ha meg 5 vénasszony összejön...Pletykásabbak mint 100 negyvenéves...Olyanokat hallottam ( szerencsére rólam még nem,de ha egyszer magamról is hallok egyet esküszöm felgyújtom az összes öregasszonyt. ) egy-két öregasszonytól ( suttognak,hogy ne halljam őket,de közben másfél méterre állok tőlük ) ami rohadtul nem igaz,de a fél falu ezt mondja.És ami a legviccesebb sztorim velük:

Öregasszony kijött a boltból,és megkérte,hogy segítsek neki fogni pár zacskót,amíg ő megkeresi a szemüvegét.Kereste,kereste megtalálta és egyszer csak elindult a háza felé...Mondom wtf?Hallod és még képes volt visszaszólni,hogy mi van nem jössz?Erre kértelek meg?

Ha meg nem köszönök nekik egytől egyig,ha a falu másik végén vannak is akkor meg vannak már nagyon sértődve és rábeszélik egymást,hogy senki ne köszönjön neked.Még a felüket is elmozdítják hallod.Csak az én falum van tele ilyen elmeháborodott öregasszonyokkal?Várom a véleményeket!


2010. febr. 18. 16:44
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Visszafelé a harmadik sorban az fejüket akart lenni,bocs a hibáért :)
2010. febr. 18. 16:46
 2/16 anonim ***** válasza:

Ez a korral jár, és valószínüleg te is ilyen leszel.

Amúgy meg más is utálja őket, de nem lehet egy rossz szavad se rájuk, ahogy gondolom a nagymamádat is zereted. Legalább valahol mélyen. :)

Én Bp-én lakom és szörnyű, az örökös helyátadási probléma... Amíg gimis voltam az esetek 90%ában átadtam a helyem, mert tényleg nem voltam fáradt, de most már melózok mindennap, és bármit megadnék, hogy hazafelé leülhessek. Csak hát úgy nézek ki még mindig, mint egy 16 éves, és a velem szemben terpeszkedő valóban 16 körüli gimisek meg ugye nem adják át...

A lényeg az, hogy minden generációnak vannak erényei és hibái.

2010. febr. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Hö-hö.

A banyák már csak ilyenek. Te is ilyen leszel, ha lány vagy.

Ha meg fiú? akkor nézd meg az öreg szivarokat.

2010. febr. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%

Mekkora probléma..ők ilyenek, kész. Te meg egy elkényeztetett, neveletlen kis sz.ardarab vagy. Ők csak jót akarnak és próbálnak leszoktatni pl. a mocskos beszédről, vagy megkímélnek egy lumbágótól,ami lehet 40 évesen kialakul ha "vagányan" akarsz menni. Tolerancia, könyörgöm!! Nekem ennyi idősen is sokkal több problémám van a nagypofájú, maguktól elszállt kis taknyos tizenévesekkel, akik azt hiszik, övék a világ. Az öregekkel semmi bajom. Engem sosem piszkálnak érdekes módon. Egy kis önismeretet is tarthatnál, mielőtt ilyen dolgokat írsz.

21/L

2010. febr. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ez jó. :D
2010. febr. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hidd el tartottam,de egyszer a büdös életbe vissza nem szóltam egy felnőttnek se,öregnek se senkinek se,soha.Ha kérték az ülőhelyemet átadtam nekik egy r*hadt szó nélkül,ha kell elhúztam onnan ha ők azt mondták.Elhiszem,hogy többet megéltek mint én,biztos is tisztelem is őket nem arról van szó.De ez már idegesít.Őszintén gondolj már bele,téged egyszer nem idegesítettek???
2010. febr. 18. 17:03
 7/16 anonim ***** válasza:

16:56os!

Az övék a világ tizenévesekkel én is pont így vagyok. Persze az öregek is idegesítenek, de ezek a "kihaénnem?" stílusú fiatalok milliárdszor jobban.

2010. febr. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ez a "húzd már ki magad, hogy mész már" olyan, mint amikor a bunkó, öntelt fiatalok mondják valakire, hogy "hogy nézel te ki?" meg ilyenek.... Úgyhogy nem az öregasszonyok idegesítőek, hanem az összes olyan ember aki nem magával foglalkozik (mert ugye mindenkiben lehet hibát találni) hanem másokkal!
2010. febr. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
80 felett rendesebbek,és kedvesebbek,de ezek a 60 körüliek teljesen más korosztály..azt hiszik minden kijár nekik,mert öregek,és sajnos rigolyásak is,meg unatkoznak..szidják a fiatalokat,azokat is,akiket még ők neveltek fel,hát kinek a hibája,ha nem azé,aki felneveli őket?Képzeld,még nagyapám is utálja őket..rátolják a gurrulós kocsit a lábára a piacon,és még azt se mondják bocsánat!!!szemetek ám,nagyon!Tisztelet a kivételnek,mert van!
2010. febr. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%

Én is idegrohamot szoktam tőlük kapni. Azt hiszik ha magukra öntenek 200 l több ezer éves parfümöt, akkor nem kell fürdeniük. Meg az az áporodott, mocskos, 2. világháborús bundájának szaga fujj.

Meg ez, hogy 200-al sprintel a busz ill villamos után, amikor 10 percenként jár.. És utána meg előadják a hattyúk halálát, hogy adjam át én a helyem. Nem ám a stramm 20 éves férfi. Ááá nem. Meg nem tudom honnan veszik, hogy én nem lehetek fáradt 3 tesi és még 4 full elméleti óra után. De persze a már 10 éve nyugdíjban élő öregek minden nap járnak a pajtihoz traccsolni meg csocsózni, vagy épp a piacra guberálni. Agymentést tudok kapni tőlük! Meg úgy nyomulnak, azt hiszik, ha rám másznak, miközben én is állok, majd letudnak ülni! Big tatyikkal leverik a vesémet és még én vagyok a szemtelen, hogy a csurig tömött buszon nem megyek arrébb. Meg a 260 kg-os nénibácsi még felakarja préselni magát a totáltelitömött buszra. És persze ki szív?! Az a 6 ember, akinek meg kell semmisülnie ahhoz, hogy az az egy felszálljon.

Épp azt beszéltük barátnőmmel gazdasági és jogi ismereteken, ha az öregek 35%-át gázkabinba raknák akkor máris fellendülne a gazdasági helyzetünk.

Kb. 4 millió dolgoztatható ember van, a többi nyugdíjazott vagy kiskorú. Na most öregből több van mint gyerekből, szóval remélem érthető az amit írni próbáltam. Nem vagyok nácista, se Hitler fan se rasszista, szimpla észérvek, persze sose tenném meg.-.-

2010. febr. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!