Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Önbizalomhiány, önismereti...

Önbizalomhiány, önismereti gondok, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Bocsánat, hogy ide is beírom csak a másik kategória már teljesen el van telítve a sok hülyeséggel pedig ez a kérdés oda illene csak alig válaszolnak és nem is arra szinte amit kérdeztem, ezért megpróbálom itt is.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


2010. febr. 18. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Elolvastam a masik kerdesedet. Egy fiuval jonne ossze a talalkozod. Nem tudom, hogy milyen a kulsod es neked mi nem tetszik magadon.

De menjel el fodraszhoz, es kerjel egy elonyos frizurat magadnak, esetleg festessel, meliroztassal is.

Aztan kozmetikushoz is menjel el kerjel tole egy arc tisztitast (ha erre szukseged van) emelle kapsz egy arc masszirozast is.

A neten vannak smink tippek, sminkeld ki magadat! Baratnod segitseget kerd a neked megfelelo smink kivalasztasahoz! A jo smink mindenkinek jol all!!! Ha nincsenek sminkes cuccaid, szerezz be parat, nem kell sok.

Aztan vegyel par jo ruhat magadnak, turkalokban is vannak nagyon jo minosegu, szep allapotu rucik, sokkal olcsobbak mint ujonnan.

Es a kezed is legyen apolt, a fogaid is.

Nem tudom hogy van-e sulyproblemad. Ha igen, akkor pedig sportoljal valamit.

Aztan ezenkivul legyen onbizalmad, jo es szep vagy, nem vagy kevesebb senkinel ezen a vilagon! Csak fel a fejjel!

2010. febr. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Hogy nézel ki? Mi az rajtad, ami zavar, ami nem tetszik? Mit mondanak mások a megjelenésedről? -ezeket tudva könnyebb lenne tanácsot adni.
2010. febr. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kezdem a végéről. Rajtam is van pár dolog és a páromon is (mint minden emberen) amit lehetne kifogásnak mondani, hogy miért nem járnék vele? Butaság. Nincs "tökéletes" ember. Az természete nem a külseje. És igazság szerint totál csúnya ember NINCS. Aki nem is olyan szép, azon van más "ajándék" (pl. szép vékony, karcsú, formás a popója, kellemes a hangja....). Meg mi a szépség? Van , akinek a hosszú hajú csajok jönnek be, más a sportosabbakat szereti, van akinek a ducisabbak jobbak.... DE sose bánd, hogy egy pasi azzal ráz le, hogy "nem vagy elég szép". Ezt ne nyugtázd igazságként , a legtöbb ilyen pasi tök átlagos kinézetű, semmi extra, vagy elég csúnyácska (azoknak van a legnagyobb szájuk) Közhely, de az lesz az igazi párod, aki a "belsődet" szereti meg. Az pedig nem egy randi vagy csakis a külső után dönt!!
2010. febr. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ha rákattintotok az eredeti kérdésemre oda írtam többet :) És nem igazán kaptam negatív kritikákat (de persze már kaptam azt is) de nem biztos, hogy olyan dologról van szó, amit feltétlenül lát az ember rajtam ruhába vagy messzebbről.
2010. febr. 18. 18:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Miböl gondolod hogy a pasik megváltoznak majd? Attól hogy szebb valaki,úgyanugy otthagyják nyugi..
2010. febr. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!