Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Itt már csak az önygilkosság...

Itt már csak az önygilkosság lehet a kiút?

Figyelt kérdés

Egy magányos embernek aki távol van a normális élet esélyétől.Nincs munkája csak alkalmi,szórólapoznia kell.Emberekhez becsöngetni és elviselni az ezzel járó mindent.De jelenleg nincsen más és nincsen ereje mást keresni.

Barátai nincsenek.Aki volt abban csalódott.Segített a barátján,de amikor neki kellett az ellenkezőjét kapta.

Netes barátja akivel két évig levelezett hirtelen felszívodott mint a kámfor és több hete nem ad élet jelet magáról.

Udvarolt neki valaki akit végre normálisnak hitt,de aztán ő is bele rúgott és cserben hagyta.

Teljesen egyedül van,magára hagyva az ismerősei nem tőrödnek vele.

Számtalanszor kereste a megoldást,új életet akart kezdeni,de sikertelenül...

Vannak más nagyobb problémái is melyet nem kíván megosztani.

Úgy érzi az élet neki már csak ennyit adott,nincs jövőképe,olyan mint egy élő halott.

Köszönöm.



2015. ápr. 3. 21:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy is. Biztos van megoldás. Talán valamilyen gyárba is bekerülhetsz dolgozni, oda mindig van felvétel. Kapcsolatokat is még bőven alakíthatsz, gondolom nem vagy túl idős sem. Fel a fejjel.
2015. ápr. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%

Igaz én még csak 16 éves vagyok, nem nagyon értek a felnőttes dolgokhoz, de szerintem ha reggelente úgy ébrednél fel hogy ma megcsinálom, csak azért is boldog leszek, segítek másokon még ha ők le se sz*arnak engem!

Akkor előbb utóbb valami összejön , mosolyogj másokra az utcán, még ha nem is mosolyognak vissza, ne érezd magad rosszul!

Ne legyél öngyilkos! Erős vagy !! Az erős emberek elviselik a rossz napokat, heteket, éveket. Szivárvány sincs eső nélkül!!

Hajrá, és sok sikert! :)

2015. ápr. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindig van megoldás. Én is gondoltam ilyenekre évekkel ezelőtt, azóta nagyon megváltozott az életem és már csak nevetek azon, hogy mikre gondoltam, miktől vontam volna meg magam ha hülyeséget csinálok. Rengeteg jó dolog történhet, és fog is.
2015. ápr. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mármint az "igen, mindig van megoldás" az nem a kérdésre válasz, hogy igen... Szóval tarts ki :) Nehéznek tűnik most minden, de lesz jobb, komolyan mondom
2015. ápr. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
16%
Én már rég öngyilkos lettem volna...
2015. ápr. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Akár magamat olvasnám. Nem tudom mikor lesz jobb. Hiába döntöm el fejben, hogy holnaptól nem leszek ilyen, ugyanúgy marad minden. Évek óta nem tudok megváltozni, nem tudok mit kezdeni magammal.
2015. ápr. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%
Hát persze. Az az egyetlen kiút. Az aztán k...va sok Mindenre megoldás... Emberek élnek boldogan pénztelenül, sőt, egyesek tolószékben, mégis Boldogok. Gyáva és alávaló dolog az öngyilkosság.
2015. ápr. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
63%

Ha Ön vagy valaki a környezetében krízishelyzetben van, hívja mobilról is a 116-123 ingyenes, lelki elsősegély számot!

Gyávaság az öngyilkosság! Nem szégyen felhívni őket, névtelenül is segíteni fognak! Kitartást!

2015. ápr. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajna az élet tényleg nem egy habos torta, elég hamar bele lehet unni az állandó nélkülözésbe és megaláztatásba! Nekem is elegem van már ezekből és már tényleg unom az egészet! Valamit kéne már tenni!
2015. ápr. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm aki segíteni akar.
2015. ápr. 13. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!