Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan legyek bátrabb ha...

Hogyan legyek bátrabb ha belém kötnek?

Figyelt kérdés
Ha valakivel problémám van, hogyan lehetnék bátrabb, hogy ki álljak ellene, s ne féljek pl bulikba
2015. ápr. 4. 16:28
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Jön a szorongás. Nem tudom legyőzni
2015. ápr. 4. 16:28
 2/11 anonim ***** válasza:

menj el boxolni

párszor elkalapálnak majd aztán majd nem félsz, megszokod

2015. ápr. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nagy darab vagyok. Tudok verekedni. Ha egy helyen vagyok az ellenséggel akkor jön a szorongás. Ha belém köt s megüt meg tudom verni. De nemtudom mitől jön ez a szar szorongás, és a félelem. Ha viszont nem lesz semmi, akkor végig izgultam az egészet
2015. ápr. 4. 16:48
 4/11 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

hát akkor meg pláne nincs miért szoronganod ha nagy is vagy meg tudsz is verekedni

Lehetséges, hogy idegesebb tipus vagy és azért hirtelen felmegy a pumpa

Valaki idegesebb bunyós, az öregebbek meg már csak odaállnak egykedvűen

2015. ápr. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiányos vagy. Ezen kell javítanod, hogy legyen egy magabiztos fellépésed.
2015. ápr. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ez talált. Tényleg önbizalomhiányos vagyok. De ha nem köt belém az illető akkor végig idegeskedem a dolgot és akkor szar lesz
2015. ápr. 4. 20:47
 8/11 anonim ***** válasza:

nem értem miért idegeskedsz ha beléd kötnek

Amennyiben megvan a megfelelő fizikád és tudsz is bunyózni akkor nincs miért idegeskedni, ezt tudatositsd magadban

Lehet, hogy a hirtelen betámadás lelkileg máshogy érint szinte sokkol

Persze verhetetlen ember nincs meg egy bunyó ritkán végződik kapok nélkül de ha tényleg megfelelő vagy a fizikális harchoz akkor nincs miért aggódnod

2015. ápr. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ez a baj. Nem tudom tudatosítani. De rossz esetben több emberről is lenne szó egyszeerre.
2015. ápr. 5. 12:03
 10/11 A kérdező kommentje:
(idősebbek és fizikumra kb mint én, vagy nállam kicsit vékonyabbak
2015. ápr. 5. 12:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!