Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy lehetnek olyan hülyék az...

Hogy lehetnek olyan hülyék az emberek hogy már fiatalon öngyilkosok akarnak lenni?

Figyelt kérdés

Olyan hülyeségek hogy: Jajj utálok élni mert mittom én mi történt velük meg jajj a barátom ott hagyott meg jajj mert emós vagyok meg nekem nem sikerül semmi meg olyanok! Hogy lehetnek ilyen emberek már fiatalon?!?!

Nekem sosem sikerül semmi, 15 évesen nem volt még barátnőm a többi osztálytársamnak szinte mindenkinek! Ami életemben sikerült (azért természetesen több van de ami jelentős) Egy íjpuska még tavaly és most egy hete egy elektromos detonátor (soknak hülyeség de nekem nem (Petárdát durrantgatok vele)) Én igy a sok sikertelenséggel is Imádok élni! Nincs vele semmi bajom szeretek élni! Más mindig a rosszra gondol én a jelennek és a jövőnek élek a multat meg ott hagyom! Ti hogy vagytok ezzel?


2010. febr. 18. 21:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%

figyelj. NE ÁLTALÁNOSITS!!!

nem mindenki "divatból"mond ilyeneket... van, akinek tényleg ISZONYAT POCSÉK az élete SAJNOS ennyi évesen és ő erről nem tehet.Egyértelmű, hogy a halált választja, hiszen mi mást csinálhatna az életben, ha egyszer tönkrevan téve az élete.És igen, VAN ILYEN! van, akinek iszonyat szar az élete és hidd el nemjó(tudom miről beszéllek)

úgyhogy légyszives ne általánosits, mert ez a BUTASÁG, nem az, hogy sokan sajnos meghalnának...aztán ha segitséget szeretnének, akkor kinevetik őket, vagy semmibe veszik, aztán jön a hir, hogy meghalt.ennyit erről

és itt SOKKAL TÖBB van annál, hogy pl. rosz jegyet kapott a suliban(EZ A VICCES)

2010. febr. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Ezt nevezik tinédzser kornak. A legtöbb kinövi, aki mégsem, az öngyilkos lesz és talán jobb is, minthogy így nőjön fel.
2010. febr. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Na meg ez! 15-20-25 évesen! JAj tönkre ment az életem! hogy mehetett tönkre?!?! Akik a háborúban vagy utána születtek vagy 40 éven felüliek is Azok is örülnek hogy élhetnek hisz szabadság is van de béke nem igazán! De akkor sem értem hogy lehetnek ilyen emberek ilyen fiatalon hogy tönkre ment! Volt az a bácsi aki 100 valahány éves volt és azt mondta: " azért jöttünk erre a világra hogy bánatban is boldogan éljünk " 2 háború átélése után!
2010. febr. 18. 22:15
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Én is úgy gondolom, h pár éve még az volt a fiatalok gondja h suli utánna haza otthon dolgozott mint az állat plusz még ált. máshol is és még így is olyan sz*r körülmények között éltek sokan h csak na. Mégsem lettek öngyilkosak mert nem volt ilyen hülye gondolkodásuk. Természetesen vannak akiknek tényleg igazi valódi gondjaik vannak, és teljesen kilátástalan helyzetben vannak, de kedves első válaszoló azért azt bekell látnod, h ez a ritkább eset.. Volt már ezen az oldalon olyan kérdés, h görbe volt a fiú pénisze és ezért megakarta megát ölni..És még csak nem is viccből írta Most szerintetek normális? Másnak meg az a baja pl h nincs mit ennie. Engem is nagyon idegesítenek ezek a kis öngyilkos jelöltek.. Ha már a kamaszkorukba beleakarnak halni akk mi lesz később???
2010. febr. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hogy neked mennyire igazasd van!!! nagyon jól mondod!!! Már fiatal korukban akkor mi lesz később?!?!? Nekem sem mondható egyenesnek a farkam mégis megvagyok vele xD! De akkor is hogy nem tudják elfogadni hogy élni kell?!?! Ennyire nagyon fiatalon tönkre ment az életük? Az majd ha a házasságát vagy valamit tett tönkre 40-50 és több éves korában!
2010. febr. 19. 13:43
 6/14 anonim ***** válasza:
52%

Én minden nap gondolok az öngyilkosságra.

Nincs szar életem, csak egyszerűen kiváncsi vagyok a túlvilágra meg azt hiszem hajlamos is vagyok rá. Csak aztán eszembe jut, hogy engem mennyire szeret sok ember és, hogyha őket cserbenhagynám mekkora egy ta.hó par.aszt lennék.

De amúgy szerintem én nem fogok megöngyilkolódni, de a 40-et nem fogom megérni. És az addigi életemben szándékomban áll segíteni az embereknek, kiállni értük, szenvedni, ha kell, de akkor is hasznos és jó akarok lenni, arra születtem hogy segítsek, legalábbis nagyon remélem. Szeretném hs ebbe majd mellettem lehetne a társam(L), ha mellette költhetnék és majd egyszer végre meghalnék és ha nem is emlékezne az utókor a nevemre, csak azok akiknek segítettem, nekem megfelel.

Egyvalamit tudok, én nem szeretnék 80 éves koromig élni, "természetes" halált halni, valahogy nem passzol össze velem.

"Egy gondolat bánt engemet

Ágyban, párnák közt halni meg"


Hát lehet hogy ez most nagyon kamaszos, de én ezt igy gondolom.

14/L

2010. febr. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
27%
ohh hát persze.. gondolhattam volna.. ezt a kérdést is csak egy férfi/fiú tehette fel. tipikus.. (N)
2010. febr. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%
Nem kívánom neked kedves kérdező,hogy mindenki lenézzen,tojjon a fejedre,szivasson a külsőd miatt,illetve segítségre se számíthass!Nem irigyelnél te engem!
2010. febr. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%

elismerem, a te helyzeted sem túl fényes, csak h egyszerűen álmodban sem tudnád elképzelni, h egyes fiatalok min mennek keresztül...persze, h vannak, akik színházi drámát csinálnak az életükből, de ilyenek régen is voltak, cs ekk még nem emosoknak hívták őket, hanem különcöknek..

viszont biztos hallottál/láttál már a Tv-ben/rádióban olyan sztorikat, mikor a gyerekeket a saját szüleik tartják fogságban egy pincében, éhesztetve, naponta megerőszakolva, megverve...

vagy akik olyannyira szegények, h már inkább megölik magukat, minth megvárják, h éhenhaljanak...

de nem kell még ennyire szélsőséges körülmény se, elég, ha az élete téll olyan, mint maga a pokol, és a balszerencsétlenség...

v akinek meghalt mindenkije, akit szeretett...

és még órákig sorolhatnám...szal tényleg vannak, akik annyi mindenen mennek keresztül, h azt a terhet már nem bírnák tovább cipelni...

csak sajna vannak akik túljátsszák az agyukat, de akik téll öngyilkosok lesznek, és nem cs mondják, azoknak nem volt más választásuk...

de ez cs az én véleményem...

2010. febr. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
De nem csak arról beszélek! Sok osztálytársam sem szeret élni! pedig vannak szüleik jó kapcsolattal van akinek barátnője is van, pénze is, eszik is és annak ellenére nem szeret élni! nekem nem mindig van pénzem de tudom hogy lesz ez még így se és lesz még sokkal de sokkal jobb! akkor ezeknél mi a gond?!?!
2010. febr. 21. 01:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!