Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak, ha úgy érzem,...

Mit csináljak, ha úgy érzem, egyre jobban elku_rvulok?

Figyelt kérdés

21 éves, borsodi lány vagyok. Szüleimmel élek, suliba járok, suli mellett két helyen melózom és mostanság egyre inkább kur_vulok... ami bánt, mert régen nem ilyen voltam, csak a sok csalódás és fájdalom miatt ebbe menekülök. 18 évesen beleszerettem egy fiúba, aki nem szeretett viszont, de belement egy barátság extrákkal kapcsolatba. Ekkor kezdődött minden. Azóta a 3 év alatt 10 pasival voltam, az utóbbi időben drasztikus mértékűvé nőtte ki magát a gyakoriság... Csak idén ott volt D, akit egy klubban ismertem meg. Csókolóztunk, majd másnap jött T, akit akkor már egy hónapja ismertem és az első talink volt. Egy hétre rá felkeresett D, hogy nem-e randizunk, mondtam, hogy oké. Elmentünk, lefeküdtem vele. Másnap jött T, vele is lefeküdtem. Majd mindkettejükkel megszakadt a kapcsolatom... egyikük talált egy másik nőt magának, T meg nem áll készen egy komoly kapcsolatra. Állítása szerint. Na mindegy... utána jött G, vele csak randiztunk, de mivel tőle komoly kapcsolatot akartam, ezért nem mentem bele, hogy ott aludjak nála. Hogy nem sikerült megfektetnie, nem is keresett utána. A munkahelyemen újból összefutottam exemmel, aki azóta családos ember és hát nem vagyok büszke rá, de mindketten megkívántuk a másikat. A biztonsági szolgálat autójában - merthogy bizti őr - orálisan kielégítettem... azt mondta, majd találkozunk, de nem lett belőle semmi. A párja rövid pórázon tartja, ráadásul tudja is, hogy ki vagyok és féltékeny rám. De én meg nem tudtam ellenállni N-nek, ő az egyetlen, akire tényleg férfiként tekintettem, akinek gyerekeket is akartam szülni és aki azért hagyott ott, mert neki nem lehet, a párjának pedig van kettő. 37 évesen vészesen csengett a biológiai órája. Összevesztünk, a drámánkat az egész reci hallotta, majd tiltottam őt is és a párját is mindenhonnan. Nekem nem kellett az a feszültség, amit a vele való kapcsolatom okozott, mert deprimált... nyomott lettem tőle, hiába nem voltunk már olyanok, mint régen. A testiség ellenére sem. Most pénteken egy sörözőbe mentem barátnőmmel, ahol ott voltak ismerőseink és bemutattak Á-nak. Helyes volt, istenemre mondom, annyira helyes és annyira akart és én is őt... olyan jól elvoltunk, csocsóztunk, énekeltünk, hülyéskedtünk... szexeltünk. Azóta pedig hiába kérdezem, hogy mikor talizunk, mindig talál valami kifogást. Bosszúból pedig ráírtam G-re és megbeszéltük, hogy ma talizunk.

Én régen nem ilyen voltam!

Bulizni sem jártam el! Inni sem ittam! Mostanság pedig a bulizásra is rákaptam...inni mértékkel iszok.

Nem akarok szeretetkur_va lenni, ahogy Csernus doki fogalmaz. Nem akarom azért széttenni a lábam, hogy utána megsimogassák a buksimat... nem akarok pillanatnyi öröm okozója lenni. Tudok szeretni, de a szeretem nem kell senkinek. Exem is inkább azt a másik nőt választotta, mert neki van gyereke...:( Á-ról pedig tudom, hogy soha nem lehet az enyém, mert túl jó pasi és emiatt annyira, de annyira kell...Szükségem van a szeretetre, amit nem kapok meg: 21 évesen se macskám, se kutyám, kimerülésig hajtom magam, 7 napból 6-t dolgozok suli mellett. Amikor ezt 3 hónapig csináltam folyamatosan, a 3. hónapban egyik nap hazaértem és sírógörcs jött rám... nagyon magányos vagyok, nagyon fáradt és nagyon szeretném, ha szeretnének, de senki nem akarja, hogy jobban megismerjen.

Mit tehetnék? Nem akarok ennyire el_kurvulni :(

21/L


2015. ápr. 6. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól félek ezzel picit elkéstél, szerintem szájról szájra jár kb, hogy te bárkivel bárhol...kialakult egy kép rólad az ismerettségi körödben, mindenki tudja, hogy hajlandó vagy. Értelmes lánynak tűnsz. Vegyél vissza, darabig tűnj el a köztudatból és két három hónap múlva keress őj embereket, férfiakat, értelmeseket akikkel lefutod a kötelező köröket, elsp randin nem csókolózunk, nem szexelünk, szépen lassan haladósan kell. Ha valakinek azért kellesz, mert szeretni akar, az megfogja várni a pár randit, amíg hagyod hogy megcsókoljon, és hagyod hogy lefeküdjön veled.ha mindig elsőre meg van minden, akkor a pasinak elcseszed a vadász ösztönét, legyél elérhetetlen. Akinek kellesz meg fog várni...ennyi
2015. ápr. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Valahogy sikerült mindig olyan pasit választanom, akik nem ismerik egymást. T pesti volt, a többiekkel még közös ismerős sincs...nem terjed szájról szájra a hírem...
2015. ápr. 6. 17:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Potenciális Való Világ szereplő vagy ugye azt tudod magadról? :) Egyébként az egyes válaszoló mindent elmondott.
2015. ápr. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!