Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek? Ilyen esetben a...

Mit tegyek? Ilyen esetben a depresszio normalis vagy tul erzekeny vagyok?

Figyelt kérdés
Kicsi korom ota mennek az iskolaban a hatam mogott a pletykak vagy csufolnak. Most 8.-os vagyok. 4 vagyunk testverek en vagyok a legidosebb van 2 hugom es egy ocsem. Az ocsem (9eves) az egyik kozepso. Allandoan csufol vagy idegesit. Folyamatosan. Ahanyszor szolok a szuleimnek raszolnak egyszer es annyiban hagyjak ha egyaltalan raszoltak. Ami mellesleg nem gyakori. Es az ocsem igyis tovabb csinalja. (Megtiltottak h kezet emeljek ra mert akkor azt a szuleimtol kapom vissza) az ocsem ezzel vissza is el foleg mostanaban. Ha vissza szolok neki megcsap egy ruhadarabbal vagy hozzam vagy egy jatekot es miutan ezek utan lekeverek neki egy KIS taslit neki all sirni es fut anyamekhoz. Es en leszek a hibas.Azt hajtogatjak h en vagyok a nagyobb es engedjem el a fulem mellett vagy szoljak nekik de hiaba szolok. Ha nem szolok vissza es megis meg ut es szolok akkor azt a valaszt kapom h biztos en kezdtem Egyre jobban kezdek depresszios lenni emiatt. Mit tegyek?

2015. ápr. 4. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem szökj meg.
2015. ápr. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hagyd rájuk és amint tudsz költözz el otthonról . Ha szeretnél róla beszélni írj.
2015. ápr. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!