Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy az egyik barátnőmmel sétáltam a hídon, és megláttad Demi Lovato-t. Aztán ott volt a Jonas Brothers és mivel nekem Joe a kedvencem, és asszem szerelmes vok belé amikor megláttam, sikítottam. Kitártam neki a kezem, és ő is. És akkor egy csomó ideig ölelgettük egymást, és ő eltaszított magától.előtte és utána is voltt még egy csomó minden de azokra csak homályosan emlékszem. Az is lehet, hogy másik álom volt. De valóban jelentheti ez azt, hogy szerelmes vagyok belé, de az eltaszítás azt jelenti, hogy nem lehet az enyém. Segítsetek, mert nem bírom.
2010. febr. 19. 18:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
szerintem terhes vagy.
2010. febr. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez nem szerelem, hanem kislányos rajongás. Majd elmúlik, ha felnősz.
2010. febr. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mii? Na de most komolyan télleg? Na jó, az nem lehet, mert mmég szűz vagyok, és barátom sem volt soha. És most volt havim.
2010. febr. 19. 19:10
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem, nem az. Ha ránézek, sírok. Elkezdek izgulni, vagyis vmi olyasmi. És mindig rá gondolok.
2010. febr. 19. 19:11
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
terhes vagy
2010. febr. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mért irkáljátok ezt? Mondom, hogy NEM
2010. febr. 19. 19:17
 7/13 anonim ***** válasza:
68%

DE IGEN. eltaszított magától..ez a terhesség egyik jele.

Kitártad neki a kezed..ez a másik jele.. De ha az apjuk Joe Jonas, én inkább elvetetném..

2010. febr. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%
ja azt kifelejtettem hogy homályosan emlékszel rá.. tehát ikrek lesznek..
2010. febr. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Tényleg ilyen nehéz felfogni? Nem úgy értettem, hogy ölelgetjük egymást, hogy lefeküdtünk. Ott álltunk, és megöleltük egymást. És csak álom volt. Én még SOHA SENKIVEL 13 éves vagyok. SZŰZ és MOST VOLT HAVIM nem értitek?
2010. febr. 19. 19:23
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

jajj ne:S

csak a hidat ne:S

az egyik gyerek fogyatékos lesz:'(

2010. febr. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!