Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 25 évesen semmi örömöm nincs...

25 évesen semmi örömöm nincs az életben. Ilyenkor hogyan tovább?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 13. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Keresni kell örömöt.
2015. ápr. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mozdulj ki. Ilyenkor fel kell pörgetni az emberi kapcsolatokat. Szervezz programokat.
2015. ápr. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pesszimista lelkialkat vagy. Még a vakok is találnak örömet az életben. Nem kell mindig valami óriási dologra gondolni.
2015. ápr. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ilyem nincs ha egészséges ember vagy akkor bajod nem lehet

Nekem sok gondom van több téren kezem lábam megkötve, beteg vagyok sokat évek óta mégis élek

25 évesen még nem volt semmi bajom és örülnék ha ismét annyi lehetnék és olyan lehetnék mint akkor

Kezdj magaddal valami hasznosat, sportolj, csajozzál, keress munkát

2015. ápr. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudok emberi kapcsolatokat kialakítani, meg effektíve semmit. Gép előtt ülök, mert mást nem tudok. Sokat próbálkoztam, teljesen sikertelenül.
2015. ápr. 13. 21:36
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha gép előtt ülsz, akkor tanuljál programozni, cnc-zni, valami hasznosat. Azt később hasznosíthatod, és még örömöd is lehet. Legyen célod, ha abban elérsz apró sikereket, lesz örömöd. Lehet, hogy célod nincs?
2015. ápr. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy depressziós vagy. Ha nem változik a helyzet, akár egy orvost is érdemes lenne megkeresni.
2015. ápr. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Menjél chatelni vagy ismerkedj társkeresőn akkor!
2015. ápr. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!