Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam? Középkorú nő vagyok. Az ismerőseim kedves, jó embernek tartanak. Barátaim nincsenek, csak akkor kerülnek elő, ha valami gondjuk van.

Figyelt kérdés
Volt párommal 4,5 évet éltünk,de képbe jött a harmadik.Elhagyott a nő miatt.Róla tudni kell,hogy börtön viselt és szabadulása után párhónapra rá jöttünk össze.Mi lettünk a családja.De még is eldobott.Ez már 1,5 éve történt.Novemberben úgy nézet ki talán újra kezdjük,de tévedtem..Még élni akar,és rossz érzés,hogy nélkülem.
2015. febr. 28. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
kezdj el élni, keress szexkapcsolatot ;)
2015. febr. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Talán lehetne tartásod, büszkeséged, és nem kéne mindig visszafogni. Inkább keress másvalakit társkeresőn. A barátok kérdése tényleg nehéz, én még nem vagyok középkorú, mégsincsenek nekem sem közeli barátaim, pedig tényleg nem rajtam múlik, csak valahogy majdnem mindenki "elkurvul" és már nem tartja értéknek a barátságokat, illetve érdekkapcsolatokként kezdik el kezelni. Ugyanakkor lehet hogy te is elhanyagoltad a barátaidat amikor kapcsolatban voltál.. ez szokott lenni a fő ok.

36f

2015. febr. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Társkeresőn próbálkoztam,de sajnos a legtöbb csak alkalmi társat keres.Lehet,én is elhanyagoltam a barátaimat,de még a mai napig megtalálnak,ha valami lelki bajuk van.Ha én keresem őket,valahogy nem érnek rá.
2015. febr. 28. 16:11
 4/8 anonim válasza:
Megkérdezhetem hogy hány éves vagy?
2015. febr. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy a legtöbb alkalmit keres, de a nőknek sokkal könnyebb dolguk van, mert csak szelektálniuk kell a megannyi kezdeményezőből. Ügyesen kell válogatni :)

Ha te is hanyagoltad a barátaidat, akkor te se csodálkozz, hogy nincs igaz barátod már. Én se sose szívleltem az érdekbarátságokat ami abban merül ki hogy midig csak lelki szemetesládának használjanak. Ez kihasználás.

2015. febr. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hagyd ezt a társkeresős dolgot, csupa pszichopata - a nők nagy része biztosan, de ahogy hallom a pasik is.

Olyan netes helyen próbálkozz, ahol nem a társkeresés a cél, csak valami eszmecsere folyik, névvel, arccal.

Vannak mindenféle ismeretterjesztő programok, ott sok ember van.

Na akarj társat találni - főleg ne azonnal.

2015. febr. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
39 éves vagyok
2015. febr. 28. 18:04
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem is vágyom,most társra,mert még nem tudtam tovább lépni.Csak néha nagyon magányosnak és gyengének érzem magam.
2015. febr. 28. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!