Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szólnak le és beszélnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szólnak le és beszélnek le a barátaim, ismerőseim a túlsúlyos barátnőmről?

Figyelt kérdés
Én egy sportos izmos helyes pasi vagyok, ezt többen mondták, volt már igenis nagyon csinos szép barátnőm, de valahogy a mostanival érzem a legjobban magam. Igaz ez a lány 165 cm és 130 kg. Nagyon bejönnek a nagy idomok, meg a szex is, nagyon jó minden. Barátaim állandóan piszkálnak, hogy ne legyél már ezzel a bálnával, hájpacnival, legyen ízlésed stb, sokkal jobb nőket megkaphatnék. Nem tudom miért beszélnek így talán féltékenyek.
2014. aug. 28. 19:30
 1/7 ElnökÚr ***** válasza:
És nem vagy egoista! Pacsi
2014. aug. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most itt istenné avatnak hogy milyen rendes vagy
2014. aug. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mert nem igazi barátok azért!
2014. aug. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
És miért nem véded meg őt? Állítsd le a barátaidat, hogy vagy elfogadják, hogy vele vagy, vagy mehetnek a lecsóba.
2014. aug. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sok puncit tudtál hajtogatni rá?
2014. aug. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Whit55 ***** válasza:
Gratulálok a barátaidnak! Na meg neked is! Megvédhetnéd a barátnődet! És ha túlsúlyos akkor mi van? Ő is csak ember, vannak érzései! És különben is ha a haverok miatt szakítanál vele, az a lány szemszögéből kihasználás. Ha tényleg úgy nézel ki, ahogy leírtad akkor ez a csaj aztán tényleg megbecsül téged, hisz mindenki tudja, hogy a társadalom többsége eléggé lenézik a duci-túlsúlyos nőket, és ritka hogy egy ilyen kaliberű faszi komoly kapcsolatot alakít ki vele!
2014. aug. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
pedig igazán lefogyhatna. nem miattam, saját maga érdekében.
2014. aug. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!