Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetnék fiúsabb? L/14

Hogyan lehetnék fiúsabb? L/14

Figyelt kérdés

Szeretnék fiús lány lenni és ötleteket várok,hogy hogyan lehetnék az. Sosem voltam lányos lány,de most kifejezetten fiús akarok lenni. Ne kérdezzétek miért.

Nem akarok se focizni se más küzdősportot űzni szóval sportolással kapcsolatos dolgokat légyszives ne mondjatok!

Köszönöm!


2010. febr. 20. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Ezt nem lehet így elhatározni... Olyan vagy, amilyen vagy és kész.
2010. febr. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
ragassz álbajszot, nyírd rövidre a hajad, öltözködj fiúsan ->sötét ruhák, ingek
2010. febr. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
2. vok, a fiúknak egyébként a lányos lányok jönnek be, a fiúsokra azt hiszik, hogy lezbik =)
2010. febr. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én akaratomon kívül lettem fiúsabb (nem külsőleg, hanem a viselkedésemen látszik inkább), méghozzá attól, hogy fiú suliba mentem. 14 éves vagy, nem tudom, hogy most mentél továbbtanulni vagy jövőre fogsz, de szerintem ha te is fiús középiskolába mennél, akkor fiúsabb lennél! Engem is ott kezdtek el érdekelni az autók mindenféle közlekedési eszköz, műszaki kütyük, meg úgy egyáltalán... :D
2010. febr. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgytűnik egyre jobban elmosódik a határ a nemek között, lányos fiúk, fiús lányok... modern társadalom... vagy mi...
2010. febr. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
naezaz....fiús lány nincs..a másik oldalról kell nézni...nem te leszel fiús hanm a többiek túl ribancosak..már bocs..vannak rendes lányok is.ne akarj fiús lenni...fogadd el magad:D...amugy izzéé szerintem szimplán halgass kemény rockot vagy punkot és egy idő után majd kialakul...én pl.: annyiban vagyok lányos hogy van egy rózsaszin kanalam, hosszú hajam van, nem vagyok valami kigyurt, meg nyilván a testi dolgok..különben totál fiusnak mondhatom magam...nagy a szám, fiukkal haverkodok, gépészmérnök akarok lenni, imádom az autókat, sokat bunyózok, vannak balhéim, öltözködésről ne is beszéljünkxD :D 14/L ha valamire kiváncsi vagy kérdezz én szívesen válaszolok:D:D
2010. febr. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kizcar ***** válasza:
Légy kefélésre kész akármikor és akarj is akármikor!!! Lógjál fiúkkal és akkor majd gondolom fiúsabb is lesz a viselkedésed. Mondj le a Helo Kittyről! Ne nyafogjál! Ne legyél szentimentális! Érdekeljenek a fiús témák: verdák, pc vagy konzol játékok, fiús sportok.
2010. febr. 21. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
leszbi vagy?:|
2010. febr. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!