Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen személyiségjellemzőkkel...

Milyen személyiségjellemzőkkel függ össze, hogy valaki meg tud-e nézni brutális, undorító filmeket?

Figyelt kérdés
Nem az érdekelne, hogy milyen ember az, akinek igénye van ilyesmire és élvezi is őket, hanem inkább arra, hogy miért van az, hogy valaki szemrebbenés nélkül megnéz egy "darabolós" filmet, valaki pedig rosszul lesz, undorodik. Empátia?

2015. ápr. 18. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak attól, hogy mennyire tud elvonatkoztatni. Én szemrebbenés nélkül megnézem a legdurvább horrorfilmet, miközben chipset zabálok, de a valóságban biztosan másképp reagálnék, ha olyat látnék.
2015. ápr. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom... én nagyon félénk lány vagyok, de van egy barátnőm, ő kb mindenkivel el tud beszélgetni. Én mondjuk imádom a Walking dead-et (jóóó, tudom, hogy nem annyira horror), mindig evés közben nézem, de voltak olyan évadzárók, ahol elsírtam magam és még utána negyedórával is a sorozat hatása alatt voltam és orrot fújtam. Ezzel szemben a sokkal nyitottabb (értsd: kevésbé fél az emberektől, mint én) barátnőm el se meri kezdeni, mert tudja, hogy nem bírná a gyomra.
2015. ápr. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja, 2-es vagyok. Ez most jutott eszembe. Anyum volt barártja nagy Fűrész rajongó, röhögve végig tudja nézni egymás után az össze filmet. Tavaly voltunk miatta bíróságon súlyos testi sértés miatt, felfüggesztett börtönt kapott, anyum pedig 1,5 hétig kórházba került...
2015. ápr. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
72%

LEL.


Hát én is szeretem a horrort(16/f), de amúgy nem szoktam olyan dolgokat tenni, amiket ott látok.

Csak adrenalin-vadász vagyok :) Szeretem, mikor a film közben adrenalin árasztja el a testem, a légzésem felgyorsul, a szívem zakatol, elkezdek izzadni, kiélesednek az érzékszerveim, kiszimatolom a vért és megölök pár embert. De ez pár perc alatt elmúlik.

2015. máj. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én speciel óvónőnek készülök, de horrorfilmeken nőttem fel, és ezért ez az egyik kedvenc filmes műfajom, és igen szemrebbenés nélkül képes vagyok megnézni a darabolós, kínzós filmeket :) Ennek semmi köze az empátiához szerintem, valaki vagy bírja és szereti vagy nem :) Meg hát azért nem is a valóságot mutatják be (pár kivétellel)
2015. okt. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!