Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez talán egy kicsit brutális...

Ez talán egy kicsit brutális kérdés lesz, de kíváncsi vagyok rá. Mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Ha például valaki - vagy valakik - elrabolna, elvinne autóval egy erdőbe, nem tudnád hol vagy; megerőszakolna, megvagdosná a testedet, elmondana mindennek, aztán ott hagyna meztelenül az erdőben.
2009. júl. 8. 08:04
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
96%

Szerinted tehetnék valamit is? Ha ordítanék,talán megölne.

Általában van mobilunk,de úgy gondolom azt sem hagyná(k) nálam,tehát telefonálni sem tudnék, mondjuk a 112-nek.Összevagdosna=elvéreznék. Szerintem halálra lennék itélve.

Vagy talán te felvennél egy, az erdő szélén meztelenül, vérző testtel vonagló embert?

2009. júl. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
96%

szerintem meghalnék félelmemben :D

Ha mégse, abban az esetben próbálnék valami ruhaszerűséget szerezni /nagyobb levelek, akármi/ aztán próbálnék kijutni az erdőből, ha valami autóút mellett kötnék ki addig stoppolnék, amíg valaki el nem visz egy városba/faluba, /bár nem hiszem, hogy boldogan felvennének egy összekaszabolt, ruhanélküli stoppost :D/. Aztán ha odaértünk elmennék orvoshoz, majd a rendőrségre feljelentést tenni, utána pedig hazamennék. Legalábbis így végiggondolva ezt kellene tennem, de lehet, hogy a félelemtől vezérelve mást tennék, nemtudom...

De nyugtass meg, nincsenek ilyen terveid, hogy ezt tennéd valakivel?? :D

2009. júl. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

hát ez ember függő mind2részről.

a valaki vagy valakik elszántsága mértéke, alkalmazkodo képességétől is függ, hiszen ha az áldozat nem úgy reagál ahogy a valaki eltervezet akkor pánikba eshet és nem tud mit reagálni.


szóval ez hosszú inkább nézd meg a bosszúvágy cimű filmet Charles Bronson-al. elég érdekes ahogy az erőszak ellen felép és ahogy a környezete kezeli.

2009. júl. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
93%

Ezért hordok magammal bicskát...

Ha mégis megtörténne szerintem jobb lenne ott helyben meghalni mint ezzel tovább élni.

Viszont annyi erőm a bosszúra még volna, hogy elvánszorogjak a rendőrségre vagy bárhova és elmondjam kitette ezt velem.

Utána meg meghalnék a korházban pihe puha ágyikóban...

2009. júl. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Te is láttad a Discoveryn a műsort? :D Pont a napokban ment egy bűnügyi doku film kb tök ugyanezzel a sztorival.

vmi beteg barom csöveseket vitt az erdőbe h fényképeket készítsen róluk magazinoknak pénzért cserébe. Kikötözte megerőszakolta majd kinyírta őket..

És spec. ha tudnám ott nem mérlegelnék amíg van erőm addig ütném v jobb híján futnék...

2009. júl. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
95%

29 éves vagyok. Amerikában laktam 8 évig. megtörtént velem egy hasonló eset. Éppen munkából hazafelé tartottam kocsival kb. fél 4 lehetett, amikor egy fegyveres ember megtámadott. Bekényszerített a kocsim csomagtartójába, és belehajtott egy tóba. (Ezek az esetek nagyon gyakoriak ott kint, főleg ez amit leírtam)Otthagyott. Pánikoltam. Nem tudtam hol vagyok, mit tegyek. 3 férfi arra jött és észrevették az autómat. Ők azonnal segítettek.1 év után elég pénzem lett hogy hazajöjjek. Nagyon nehéz erről beszélni még most is.

Azóta nagyon óvatos vagyok. Őszintén szólva nem tudom mit tennék.

2009. júl. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Mindent megtennék, hogy ne történjen meg. Velem meg egy barátnőmmel majdnem megesett valami hasonló. Pedofilok állítottak meg, mi gyalog voltunk erdőben (hosszú sztori) ők meg autóval, tök sötétben. Elkezdtek kérdezgetni, én meg valahogy kihazudtam magunkat, hogy nem is vagyunk egyedül. Akkor leléptek. De ha valaki elrabolna, minden fizikai erőmet, tudásomat és ravaszságomat bevetném, hogy szabaduljak. És egyedül egy erdőben, ha előtte nem bántalmaztak, annyira már nem nagy dolog magyarországon, bármely erdőből négy óra alatt ki lehet érni. Külföldön persze más lenne a helyzet, de az emberekben tudtuk nélkül rengeteg erő és rejtett tartalék van. Biztos, hogy túlélném, nem adnám fel.
2009. júl. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

huh naná hogy elindulnék valamerre.. nem írtad, milyen állapotban lennék, de biztos, hogy találnék magamban energiát.

ahogy az utolsó is írta.

bár ezek után nem tudom mi hajtana.. talán a vágy, hogy minél messzebb legyek onann.

egyszer mentünk haza mi is bnőmmel, megkérdezte egy hapi, hogy nem akarunk-e beszállni a kocsijába menni egy kört. valszeg poén volt, de nagyon megijedtünk, még régebben volt, és simán lerohantunk pár utcát, alig kottyant meg.

sokra képes a ..félsz. bár a helyzetedben ugye már megtörtént a baj...jájdeszar.

amúgy tuti mindenki megállna egy szétvert, összekaszabolt magáttakargató embernek szerintem. hát látszik, hogy történt vele vmi súlyos.

2009. júl. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Velem is történt hasonló.

Csak nem ismeretlen, hanem egy "barátom" volt, és nem autóval, hanem busszal mentünk (egy kertipartyról volt szó)

Egy ismeretlen, elhagyatott kis viskó, erdő, valami tabi, én meg naiv voltam, még alig 12.

Megerőszakolt, megvagdosott, majd kipenderített és ott hagyott.

A ruháimat megtaláltam, megkerestem a busz állomást, és koszosan, sírva hazamentem. Senki nem volt otthon, lefürödtem és azóta is csak 1-2 barátom tudja...


Nem jó dolog, nagyon nem.

Hogymit kéne tenni? Hívni a mentőket, látleletet vetetni, feljelenteni, de erre nagyon kevés embernek van lélekjelenléte, akkor és ott.

2009. júl. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tennék, mintha elájulnék, vagy hazudnék valami nemi betegséget.
2009. júl. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!